Finančná správa - plat

lotuska97
31. mar 2024

Ahojte,
rada by som sa opýtala niekoho, kto má skúsenosť s prácou vo FS ako to tam je s platom.
V pracovnej ponuke vidím že, ponúkajú funkčný plat + osobitný príplatok, prídavok za výsluhu rokov, ktorý by sa ma samozrejme netýkal, tým že by som tam začínala a osobný príplatok a ten by ma zaujímal. V zákone o štátnej službe som našla že osobný príplatok je možné priznať v súčte najviac v sume 100 % z platovej tarify. Tak by ma zaujímalo, že aká je realita ? Či naozaj pri dobrom plnení služobných úloh je možné dosiahnuť takúto výšku príplatku a či sa tento príplatok dáva každý mesiac ?
Ďakujem moc za radu 🙂

zaneta123
31. mar 2024
zaneta123
31. mar 2024

@lotuska97 osobný príplatok sa pravidelne prehodnocuje. Vo výške 100 percent tak možno pri manažéroch

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vsicka036
31. mar 2024

@taynee nemam ani 10%. 🤷 Som tam od 2010. A plnim si ulohy, v tom problem nie je. 😁

mamina7070
31. mar 2024

no zavisi od pozicie, a od tvojej praxe a skusenosti
je mozne ist na 100% priplatku kontinualne alebo aj na osobny plat co uz je uplne mimo tabuliek

ale netyka sa to beznych pozicii na uradoch a zavisi od lokality

lotuska97
autor
31. mar 2024

Ďakujem aj som si myslela, že to take ružové nebude 😆
A s pracou ste spokojné ? Poprípade je tam možnosť kariérneho rastu ?

vsicka036
31. mar 2024

@lotuska97 uprimne, mam 2 male deti a muza v zahranici. Takze u mna rozhodla pruzna pracovna doba, tyzden dovolenky naviac a vykon sluzby v nasom meste.

brrunetkaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1andrea111
1. apr 2024

@brrunetkaa asi to bude tým že nerobíš vo finančnej správe a je tam množstvo práce termíny veľmi veľa a práca náročná a zodpovedná.