Externé štúdoum Dentálnej hygieny v Prešove?

haslerka123
18. mar 2019

Dobrý den, od septermbra mam v plane ist studovat externe dentalnu hygienu do Prešova, vedeli by ste mi napisat vaše skusenosti popripade vyhody nevyhody , či sa to da zvladnut popri babatku
naračnosť studia.

iwka_77
18. mar 2019

@haslerka123 aké staré je bábätko? Ako to máte doma? Priateľ alebo si sama alebo manžel?

haslerka123
autor
18. mar 2019

@iwka_77 maly má pol roka a som vydatá

iwka_77
18. mar 2019

@haslerka123 vychádzalo by ti to na každý alebo každý druhý víkend ?

ejmylia
18. mar 2019

@haslerka123 moja sestra tak študovala popri bábätku a zvládala to. Síce to bolo náročné ale doštudovala a to dokonca študovala práva, čo je dosť ťažká škola. Len choď do toho, ak ti bude manžel a rodina pomáhať, tak to dáš.

haslerka123
autor
18. mar 2019

@iwka_77 no ono to je 10 dni za semester z toho 5 teória 5 prax takze dokopy 5 dni tam budem od rana do večera streda-nedeľa to by sa nejak poriesilo už kebyže to je každý víkend kašlem na to

ejmylia
18. mar 2019

@haslerka123 tak to je úplne v pohodičke keď to bude len 5 dní. To nejako dáte. Bude tvoj manžel s dieťatom alebo babka. To nie je až také hrozné

diankadop
18. mar 2019

@haslerka123 pokial je to tak ako pises, tak by si to mala zvladnut aj pri polrocnom dietatku. Este lepsie je zacat cim je lepsie, lebo az tak nevnima ked budes odchadzat. Potom ked bude mat viacej to bude o nieco horsie.

haslerka123
autor
18. mar 2019

@diankadop no skola zacina v septembri to už bude mat 13 mesiacov

diankadop
18. mar 2019

@haslerka123 ale to bude este v pohode si myslim. Aky ma vztah so starymi rodicmi? Vydrzi s nimi?

haslerka123
autor
18. mar 2019

@diankadop on nema problem s nikym neni urevany len kto vie aky bude o pol roka ked tie deti sa stale menia :D

hanybi
6. jún 2019

@haslerka123 ahoj. ides studovat DH predsa?🙂

haslerka123
autor
10. jún 2019

@hanybi anoo 20.6 mám prijímačky tak uvidím

hanybi
10. jún 2019

@haslerka123 drzim palce 🙂
ja mam 25.6. v Ostrave

dani237
27. jún 2019

@haslerka123 a @hanybi, dúfam, že vám prijímačky dopadli čo najlepšie 😊 dievčatá, chcela by som sa vás opýtať, keď momentálne študujem na strednej pedagogickej škole a chcela by som budúci rok tiež skúsiť dentálnu hygienu v Prešove, myslíte si, že mám nejakú šancu úspešne prejsť prijímačkami?

mirulka167
3. jan 2021

@haslerka123 Ahoj, chcela by som ist studovat dentalnu hygienu do BA externe. Ak by ta to neobtazovalo, neporadila by si mi prosim z coho sa mam ucit na prijimacky? Mam biologiu pre vysoke skoly, ale zevraj staci biologia na prijimacky na stredne skoly. Nevies mi prosim poradit? Dakujem pekne. Pekny den. Mirka🙂

hanybi
3. jan 2021

@dani237 ahojky, dakujem, uz studujem 2.rokom 🙂 skvela skola..Presov az tak neodporucam, mam odtial kamosky a velmi nechvalili :D

hanybi
3. jan 2021

@mirulka167 kamaratka sa ucila z ucebnice presne pre nich, nimi vydana mam pocit..nejakych 1000-2000 otazok myslim..

mirulka167
3. jan 2021

@hanybi ďakujem za info, si zlata🥰 skusim zavolat priamo tam a skusim vyzistit co a ako... A hodnotis studium dentalnej h. kladne? Je velmi narocne? Ja mam 2,5 rocneho syna a planujeme aj druhe baby a to je jedine coho sa bojim, ze to nebudem zvladat, ale muz ma velmi podporuje. Robit so zubami bol vzdy moj sen, tak by som si ho chcela splnit😍

hanybi
27. feb 2021

@mirulka167 50% mojich spoluziacok ma male deti, takze da sa to zvladnut, ale isto treba pomoc..takze ak ju mas, tak super, nevahala by som. Hodnotim to velmi pozitivne, moja skola v Ostrave je uzasna a aj vsetci pedagogovia.

luciakrkosova7
19. mar 2021

@hanybi Dobrý deň, prosim vás mohla by som poprosiť o viac info ohľadom vysokej skole v odbore dentalna hygiena? Ďakujem velmi pekne, velmi by mi to pomohlo.❤️

majkapopy
1. júl 2021

@mirulka167 ahoj aj ja rozmyslam nad ba, v po som tu skusila este pre materskou no katastrofa ich pristup..

luci_ana
21. júl 2021

Dobry den.
Neviem,ci by mi tu niekto vedel poradit, ale za akukolvek radu by som bola nesmierne vdacna.
Chcela by som zacat studovat DH. Problem je v tom ze zijem v zahranici a kazdy vikend alebo kazdy druhy pre mna nie je mozne pendlovat na svk. Myslite, ze by sa dalo zvladnut toto studium v mojom pripade na PU? Citala som ze musim byt ucastna iba 10 dni za semester. Je to naozaj tak??

Dakujem krasne. Pozdravujem vsetkych.

meggyinka
5. dec 2022

@haslerka123 Ahoj sla si teda na to externe štúdium ? Alo to zvladas ? Je to ťažká škola ? Ako často máš vyučovanie ? Mozes aj do správy odpísať

domidomi92
4. feb 2024

Ahojte. Je tu niektora ktora studuje / studovala externe v Presove prosim?

eriatko_r
8. feb 2024

@domidomi92 aj ja by som chcela vediet,uz dlhsiu dobu nad tym uvažujem,ostrava otvára tento rok iba denne a co sa tyka Presova neviem najst nijake info ohladne prijimacich skusok.... ďakujem zA každú info