Edenred karta alebo hotovosť

bellsstankova
30. jan 2022

Ahojte, nastupujem prvykrat do prace, kde dostanem stravné a teda od dalsieho mesiaca si mam vybrat, ci si zelam peniaze na ednred kartu alebo hotovost. Vedeli by ste mi prosim odporucit ci sa jedno z toho vyplati viac alebo je to jedno? Vase skusenosti? Dakujem

lienka.7
30. jan 2022

@bellsstankova myslím ze teraz už je ti jedno. Keďže už aj gastrace (endered karta) sa maju zdaňovať. Naco ďalšia karta, brala by som teda tu hotovost na tvojom mieste

petamich
30. jan 2022

suhlasim s @lienka.7

diefca
30. jan 2022

@bellsstankova hotovost. Aspon nedas zarobit gastrolistkovym firmam, ktore beru provizie aj za nabitie kreditu, aj za platbu v restauracii/obchode. Ty sice neplatis nic, ale usetris peniaze zamestnavatelovi a gastro prevadzkam.

zuzanaete
30. jan 2022

Kedze je to uz financne vyrovnane, tak som presla na posielanie penazi priamo na ucet. Naco zivit dalsiu kartu?

bellsstankova
autor
30. jan 2022

@lienka.7
@petamich
@diefca
@zuzanaete dakujem, presne takto som to aj chcela, ale chcela som pocut aj nazory inych, ktori sa v tomto mozno viac uz orientuju 🙂 dakujem velmi krásne 🙏🏼

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mila23
30. jan 2022

Hotovosť…… nielenže zbytočne ďalšia karta, ale ešte ju aj nie všade berú….. hotovosť berú všade…..