Druhé kolo pohovoru vo FIO banke a skúsenosti s prácou v menšej pobočke

plnysatnik
27. feb 2024

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či nemáte skúsenosť s prácou vo fio banke, jedná sa o menšiu pobočku, vraj nevyvolávajú ľuďom len vybavujú tých, čo prídu na pobočku sa informovať a majú na starosť vybavovanie online komunikácie.. a či by ste mi vedeli niečo napísať ohľadom druhého kola výberového konania, t.j. pohovor s okresným riaditeľom.

ďakujem krásne a prajem pekný deň 🙂

chrobak7
27. feb 2024

Každý klientský pracovník má nejaký plán produkcie- že musí za mesiac dohodnúť napr. 3 úvery, 5 nových účtov a pod. Takže možno nevyvolávaš, ale budeš ponúkať produkty tým, čo prídu na pobočku.

plnysatnik
autor
27. feb 2024

@chrobak7 Ďakujem za odpoveď

slniecko154
27. feb 2024

@plnysatnik Vo Fiu som pracovala, tam su plany stanovene na kvartal a na celu pobocku, nie jednotlivca, takze o to to bolo jednoduchsie, ziadna rivalita medzi kolegami kedze vsetci sa rovnako podielali na vysledkoch pobocky. A tie plany neboli nic strasne, dalo sa to plnit, uvery ako take sme nikomu nemuseli nutit, ziadne denne porady po pracovnej dobe a podobne kraviny sa nediali 🙂

plnysatnik
autor
28. feb 2024

@slniecko154 ďakujem za odpoveď 🙂 .. pracovali by ste tam ešte raz?🙂 aj platovo to je fajn?

plnysatnik
autor
28. feb 2024

@slniecko154 a ešte otázka, či by ste mi nevedeli poradiť, čo sa tak zvyknú pýtať v tom druhom kole na pohovore, kľudne aj do správy 🙂 ďakujem ešte raz