Druhá práca

14. máj 2023

Som zamestnaná. Moja práca ma baví, pracujem v štátnej správe, na bežnej pozícii, nič extra dobre platené, ale ani žiadna extra bieda s najnižším platom. V tabuľkovom plate stred ale vo výsledku málo. Ide o to, že to neúmerne zdražovanie začínam čoraz viac cítiť. Siahame na úspory, lebo vždy niečo treba a kazí sa v domácnosti. Prosím poraďte, čo robiť okrem riešenia ísť na víkend ku kase do supermarketu, lebo tomu sa bránim ako sa len dá. Stačí mi kontakt s ľuďmi cez týždeň v klasickej práci.

zuzikak
14. máj 2023

co takto ist niekomu upratovat ? Alebo sa popytat u nejakej upratovacej sluzbe, co chodia upratovat vchody, kina, obchodne domy. Alebo najst si kontakty, ze vyzehlis (vela ludi potrebuje ozehlit, neznasa to a su ochotny zaplatit). Mozno sa popytat v okoli, ci niekto nepotrebuje starostlivost o starsieho choreho cloveka (mozno len trocha upratat, spravit nakupy alebo len spolocnost). Prip. neviem ake mas skusenosti a vedomosti. Mozno nieco prekladat ak velmi dobre ovladas jazyk ? Prip.sa popri praci starat o nejaku web stranku ?