Dress code na daňovom úrade

3. júl 2021

Damy, prosim Vas, je pri praci na danovom urade nejaky dress code? Pisany, nepisany....

nika82
3. júl 2021

unas v meste nie

autor
3. júl 2021

@nika82 tenisky budu ok? napriklad...

nika82
3. júl 2021

tak unas maju pult , ale prezuvaju sa neviem si predstavit vo vnutir byt 8 hod v teniskach

autor
3. júl 2021

@nika82 je to to iste ako byt 8 hodin v balerinkach, popripade v zime v nejakej kotnikovej obuvi...ale nemyslela som damy, ktore maju poziciu pocas ktorej maju hodiny pre verejnost...

kitycat
3. júl 2021

Neviem ci je nejaky dress code ale este sa mi nestalo, aby som dosla na urad a bola tam pracovnicka v tricku... Bluzky, kosele by som ocakavala v takom prostredi... To ze ti tam pride niekto v teplakoch je vec ina 🤣

autor
3. júl 2021

@kitycat ja nenosim tenisky, ani nohavice ale pacia sa mi jedne aj ked nie su uplne teniskove a uvazujem ci kupit ci ich vynosim v praci 🙂

sarkan333
3. júl 2021

Nie je ziadny dress cod, nie su vhodne teplaky. Tenisky v pohode.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
3. júl 2021

Od kazdej uradne osoby by som ocakavala slusne oblecenie. Urcite nie tenisky,rifle,tricko. Ale zase nemusi byt ani kostym od Chanel.

autor
3. júl 2021

@stanulienkat rifle ani nevlastnim 🙂 len mam niekolko tenisiek ktore nosim k satam, na platforme a zamyslala som sa, ci je to vhodne

luccija
3. júl 2021

Aj tenisky môžu byť elegantné či športové Adidasy.Kludne si daj veď teraz je moderné všetko.A áno videla som už úradníčky aj v tričku zas nerobme z úradov diplomaticku rezidenciu

autor
3. júl 2021

@luccija nieco taketo

petronela1985
3. júl 2021

Ahoj kolegyňa, nemôžeme nosiť napríklad roztrhané rifle, výrazne nápisy, výstrih a dĺžky šiat/sukne iba decentne samozrejme. Ja osobne nosím elegantné oblečenie, lodičky, šaty, topy a tak. K mojej pozícii sa mi to hodí najviac. Väčšina mojich kolegov skôr nosí športovú eleganciu, aj tenisky, rifle a tričká.

petronela1985
3. júl 2021

Úplne v pohode, tenisky čo sem postujes, tretina môjho oddelenia nosí takéto určite

autor
3. júl 2021

@petronela1985 rifle nevlastnim vobec, saty sukne zasadne na urovni kolien lebo ked sa rozdavali pekne nohy asi som sa do radu na chut do jedla postavila 2x 🙂 a je mi jasne ze moje body s mickey mouseom a holym chrbtom sa hodit nebude... 🙂

autor
3. júl 2021

@petronela1985 v akom meste pracujes ak smiem vediet?

petronela1985
3. júl 2021

Záleží od pozície fakt. Ak prichádzas do styku so stránkami, či už si správca/kontrolór/exekútor, tak určite pôsobí lepšie decentne elegantné oblečenie. S tým oblečením, čo píšeš, nic nepokazís. Ja pracujem v Nitre.

autor
3. júl 2021

@petronela1985 kontrolor, mozem sukromnu spravu?

petronela1985
3. júl 2021

Jasné, kľudne napíš

danieli
3. júl 2021

Bezne na urade (spravcovia, klientske centrum) dress code nie je, cisto slusne a v pokoji aj s takymito teniskami, tot u nas v meste