Dokner agentúra alebo Hagara agentúra

nattinatta
13. máj 2023

Čaute, ktorá agentúra je seriózna? Máte skúsenosti s niektorou? Diky.

tina258431
25. máj 2023

@nattinatta Ahoj ja idem momentalne cez Dokner agenturu do Rakuska. Všetko v poriadku aj ohladom komunikacie a prispôsobenia dátumu návratu. S p.Hagarom som taktiež komunikovala ale pytal si 400€ nakoniec to skresal na 300€ ale po slušnom odmietnuti mi poslal spravu či mi to je veľa dať za pracu ( celkom arogantná správa od neho ) a celkovo som nepočula dobré rezencie na neho😊 ak náhodou hľadaš pracu v zahraničí tak skus job4gastro alebo pracuj a uživaj

nattinatta
autor
25. máj 2023

@tina258431 potom mi napíš ako si dopadla cez Dokner agentúru

nusi289
5. jún 2023

Ahojte tak tu sa pripojím,Dokner agency je jedna neseriózna agentúra. Pán Kaščák prepisuje životopis ,bez vášho vedomia zasiahne do vašich údajov
Klame a zavádza!!!! Len vás dostane do veľkých problémov.Je to šmejd doslova a dopismena!

tina258431
6. jún 2023

@nusi289 ako ste zistili že prepisal životopis? A boli ste cez neho niekde alebo ake problemy ste mali😊

nattinatta
autor
14. jún 2023

@tina258431 ahoj, išla si? Ako si dopadla?

tina258431
15. jún 2023

@nattinatta Ahooj ano. Všetko super zatiaľ. Je tu prevažne SK kolektiv. So strany Doknera splnene všetko. Vedeli tu o mne a aj nas čakali😊 ak by si chcela viac info tak mi nechaj nejaky kontakt na teba😉

evice180
16. okt 2023

Ahojte. Ešte to tu žije prosím? Tiez rozmýšlam nad agentúrou Dokner...Ste spokojné?

tina258431
17. okt 2023

@evice180 ahoj napiš mi spravu

monika214200
29. nov 2023

@tina258531 ahooj ja tiež s priateľom rozmýšlame o tej práci, mohli by sme si vymeniť kontakt? Mala by som pár otázok ☺️ pekný deň

maryka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina258431
11. dec 2023

@maryka89 predpokladam že peniaze už nevrati. Mňa odradilo už len to že chcel najskôr 400€ a potom keď so mu povedala že to je moc ( bola som študentka vtedy ) tak skresal na 300€. Ale arogancia neskutočna. A čo som šla cez doknera tak v pohode všetko splnene . Teraz som v tej istej reštike už druhu sezonu a chodia tu ku nam všetci cez neho

majkaajojko
14. dec 2023

my máme s doknerom rovnaku skusenost , tiež nám uplne prepísal životopisy spravil z nás iných ľudí. ked sme prišli na miesto tak na nas zamestnavatelia pozerali preco nehovorime nemecky.... samozrejme neprijali nas, chvalabohu nam dali aspon izbu na prespatie ale na druhy den sme museli odíst. ked sme mu povedali ze ho dame na sud este nás vysmial!!! uz nikdy viac!!! druhu robotu povedal že už pre nas nemá....na facebooku sa nam ozvalo mnozstvo ľudí ktorých podobne oklamal a zevraj za tie recenzie si platí že su vobec neni realne

nataliaz7
21. dec 2023

@nusi289 dobrý deň prajem, bohužiaľ máme s priateľom rovnakú skúsenosť ako vy, môžete mi poradiť či ste to a ako riešili následne? Ďakujem pekne

nataliaz7
21. dec 2023

@majkaajojko dobrý deň prajem, stalo sa nám s priateľom tiež toto, tento výlet nás stál ďalších cez 200€ doprava a keďže klamal úplne vo všetkom aj nám aj šéfovi, ktorý nám ukázal správy s doknerom kde úplne o nás klame tak prácu ani nemáme. Riešili ste to nejako? Sú nejaké možnosti okrem súdu? Ďakujem

majkaajojko
12. jan 2024

napíš na facebooku svoju skusenost s tým podvodníkom doknerom a uvidíš kolkí sa poprihlasujú, on sa potom zlakol a peniaze nám vrátil. treba to uverejniť nech sa dalši nepopália

alex_13
6. feb 2024

@tina258431 tiez odporucam pracuj a uzivaj

lilidia
7. feb 2024

Hagaru čerstvo neodporúčam ...

laraluu
26. mar 2024

@lilidia môžem vedieť prečo?

liiinnnnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liiinnnnda
27. apr 2024

@lilidia ahoj mohla by som aj ja vedieť preco? Oklamal ta?

lilidia
27. apr 2024

@liiinnnnda ani nie, ale to pracovné miesto bolo zlé

lilidia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liiinnnnda
27. apr 2024

@lilidia a kde si mala pracovnú skúsenosť ak sa smiem spýtať?

annelise17
27. apr 2024

@nattinatta ani jedno ani druhé. Cez Hagaru som bola. Najlepšie zháňať si prácu priamo cez portál miestneho úradu práce, nie cez tieto podvodné akože “agentúry”.

liiinnnnda
28. apr 2024

Ahojte, momentálne som aj ja vycestovaná aj s kamarátkou cez agentúru Hagara. A nieje to nič moc. Mate niekto skúsenosť s nim?

k_r_i_s_s
26. máj 2024

Ahojte dievčatá 🙂 našla som túto debatu úplnou náhodou. Je tú nejaké žieňa ktoré pracuje vonku ako chyžná alebo niečo podobné a vedela by mi poradiť? Chcela by som ísť von zarobiť nejaké to € a chcela by som poradiť alebo keby ste aj vedeli o nejakej práci, agentúre ktorá je fakt seriózna bola by som za každú radu vďačná lebo sama na blikn len tak sa neodvážim.

tina258431
27. máj 2024

@k_r_i_s_s kludne mi napiš😁

k_r_i_s_s
6. júl 2024

@tina258431 ahoj,vieš mi poslať na seba nejaký kontakt? Nechce sa mi tu v komentároch vypisovať 😉

ajuskapajuska
8. júl 2024

Zdravím máte niekto aktuálne skúsenosť s agenturou Hagara? Ďakujem ☺️