Dohoda popri evidencii

1. dec 2021

Ahojte od piatku nastupujem na dohodu popri evidencii na úrade práce teraz mi to oznámili na úrad som sa už nedovolala. Dovolám sa tam zajtra keď je nestrankovy deň? A stačí ak zmluvu pošlem zajtra iba mailom?? Nie osobne? Ďakujem

moni106
1. dec 2021

Staci emailom.nemusis chodit osobne.ale stihni to den pred nastupom na dohodu.lebo by ta vyradili

autor
1. dec 2021

@moni106 od piatku začínam takže im to tam zajtra pošlem lebo dnes mi zmluvu nestihli urobiť... A ešte otázka keď pracujem na dohodu popri úrade práce nahlasuje ma ten zamestnávateľ na sociálku a zdravotku? Či je to len popri tej evidencii práca? Nerozumiem sa tomu

autor
1. dec 2021

@moni106 treba to hlásiť niekde inde ako na úrade práce?

anos18
1. dec 2021

Zamestnávateľ ťa nahlási na SP aj ZP, môžeš zarobiť len do určitej sumy a odrobiť len 40 dní v roku,inak ťa vyradia

autor
1. dec 2021

@anos18 áno to viem dohoda bude len na 5 dní a mzda nepresiahne tých 218€...ide mi len o to či to stačí poslať mailom na úrad práce a či netreba nič iné hlásiť niekde

anos18
1. dec 2021

Myslím,že stačí v tejto situácii mailom. A SP a ZP rieši zamestnávateľ

autor
1. dec 2021

@anos18 aha dobre to som nevedela som myslela že ma nehlási nikam keď je to popri evidencii na úrade práce... ďakujem za info 🙂

moni106
1. dec 2021

Staci na urad prace poslat.zvysok riesi zamestnavatel

autor
1. dec 2021

@moni106 super ďakujem 😊 a neviete či sa dovolám na úrad keď majú nestrankovy deň?

pieksamaki
1. dec 2021

Staci mailom...

luccija
1. dec 2021

Nevolaj, nechoď máš mail na sprostredkovateľku a pošli dohodu

autor
1. dec 2021

@luccija odfotím zmluvu a pošlem jej to zajtra

moni106
1. dec 2021

Dovolas sa aj v nestrankovy den.ale ked posles email mali by ti odpisat ze email dostali

autor
1. dec 2021

@moni106 ja im ráno zavolám a oznámim im že od piatku začínam a že zmluvu pošlem mailom aby vedeli len tak pre istotu

vulka
1. dec 2021

A prečo tú zmluvu nemôžeš poslať už teraz?

autor
1. dec 2021

@vulka pretože mi ju dajú zajtra až