Dobrá agentúra na prácu v Holandsku

26. jún 2023

Nevedel by mi niekto odporučiť dobrú agentúru na brigádu v Holandsku?

stellarstar
26. jún 2023

@bessie12 😁

bessie12
26. jún 2023
stellarstar
26. jún 2023

@bessie12 nevíš 😅

bessie12
26. jún 2023

@stellarstar nie 😂
Autorka, akú prácu by si chcela vykonávať ? A aký máš vek ? Lebo ak máš menej ako 23 r., tak sa ti do NL neoplatí ísť

autor
26. jún 2023

@bessie12 už som tam bola minulý rok cez Otto, ale ten ich prístup sa mi nepáčil, tak hľadám niečo iné. Mám 20, robila som v sklade, tak niečo také podobné. Myslím si, že sa mi to aj celkom oplatilo..

bessie12
26. jún 2023

Narážala som na to, ze v NL je mzda podla veku. Ale, keď píšeš, že sa ti oplatilo, tak ok. Vyskusaj agenturu europersonnel. Oni ti vybavia pracu / brigádu.

autor
26. jún 2023

@bessie12 ďakujem ❤️

bessie12
26. jún 2023

Osobne mam s nimi veľmi dobre skusenosti. Držím palce ✊️

anonymxdddd
29. okt 2023

Ahoj chcel by som sa ta spytat alebo niekoho tu ako to funguje v holandsku s daňami lebo nasiel som stránky holandske mzdove kalkulačky ktore ked zadam mzdu 12,50 v hrubom tak mi za mesiac ukaze ze by to malo byt okolo 1950 euro v cistom vedel by mi to niekto objasniť?

bessie12
29. okt 2023

@anonymxdddd vela zalezi od poctu odpracovanych hodin a aj od toho ci zijes v dome od agentury alebo na privatnom. Mam kolegov, ktori zarobia 350€ v cistom na tyzden za 6 odpracovanych dni po odpocitani vsetkeho. Je tam viac tych faktorov, ktore ovplyvnia vysku tvojho mesacneho platu.

anonymxdddd
29. okt 2023

@bessie12 tak 350 euro to nie je boh vie co ked este treba aj dačo jesť odporucila by si holandsko ako krajinu kde ist len na 3 mesiace brigádovať?

bessie12
29. okt 2023

@anonymxdddd pokial som zila v dome od agentury, tak tiez som taku vyplatu mala. Ked som tahala sviatky ci vikendy, tak vtedy bola ta vyplata samozrejme o nieco vacsia. Z tejto sumy sa kludne sa normalne nakupit a aj odlozit nejake to €.
Ci by som odporucila NL na kratkodobe brigadovanie ??? Myslim, ze aj ano. Ja som tu uz takmer 7 rokov a zatial sa neplanujem vratit domov na Slovensko.

anonymxdddd
29. okt 2023

@bessie12 aha no dobre a chcem sa spýtať ze ci by si vedela povedať kolko je teda daň ak by sme tam teda mali 12,5 na hodinu kolko je to v cistom alebo ako to funguje

bessie12
29. okt 2023

@anonymxdddd napisala som ti, ze to zalezi od poctu odpracovanych hodin. Cim viac hodin mas, tym viac platis. Myslim, ze nad 50 hod / t uz platis vyssiu dan z prijmu. To bolo viac ako 30%, ak si dobre pamatam. Raz rocne si mozes poziada o vratenie dani. Mozem sa spytat muza. On bude urcite vediet viac.
Inac viac sa dozvies z vyplatnej pasky. Tam je to vsetko pekne napisane a ked nieco nevies, tak sa mozes opytat nejakeho uctovnika.

anonymxdddd
29. okt 2023

@bessie12 akoze chcem co najviac informacii lebo tento rok sme boli v taliansku a mali sme 1300 euro na mesiac netto a stravu a ubytovanie zadarmo ale chceli by sme buduci rok nieco iné objaviť a skúsiť

bessie12
29. okt 2023

@anonymxdddd tu ubytovanie zadarmo nemas. Ak hladas nieco privatne, tak s ubytovanim su to uz dlhodobe problemy. Najprv chod cez agenturu, ktora poskytuje ubytovanie aj dopravu do prace a medzitym hladat nejaky podnajom. Len najomne je tu vysoke. Ked ste aspon dvaja, tak je to lepsie. Pre jednu osobu utiahnut to vsetko by bolo narocne.

evia13
29. okt 2023

@anonymxdddd cez akú agentúru si bola v Taliansku? Chcela som ísť cez leto na brigádu, ale teraz mi to nevyšlo.

anonymxdddd
29. okt 2023

@evia13 renaissance agency velmi fajn agentura sice nebolo vsetko podla predstav ale dalo sa to aj pekne peniaze aj sa o vsetko postarali a vybavili

anonymxdddd
29. okt 2023

@bessie12 no akoze mi tam len na 3 mesiace rozmyslame skocit sme este len študenti takze najlepsie by bolo najst nieco v hotely kde nas vedia ubytovať neviem uvidime podla ponuky len ma prekvapila kalkulacka na výpočet mzdy co je holandska lebo tak pri hrubom zarobku 2150 euro bola dan len 100 euro co mi prislo neskutocne malo na holandsko

bessie12
29. okt 2023

@anonymxdddd preto ti odporucam agenturu, ktora poskytuje aj ubytovanie a dopravu do prace. Chces len par tyzdnov popracovat a vratit sa spat na Slovensko. Keby si chcela dlhodobo tu zostat, tak po case by bolo dobre si najst nejaky podnajom. Ale poznam ludi, ktori su dlhodobo v dome od agentury a vyhovuje im to.

evia13
29. okt 2023

@anonymxdddd ďakujem, pozriem sa na to.