Djú sa zarobiť peniaze pozeraním reklám?

3. okt 2022

Ahojte dá sa naozaj niečo zarobiť pozeraním reklám? Alebo niečo overené z domu na tento štýl? Viete mi niekto posunúť viac info? Ďakujem pekne

niekto2hy
3. okt 2022

Nie.

janickacrazy
3. okt 2022

dajú sa vypĺňať prieskumy, ale tam ozaj zarobíš veľmi málo

autor
3. okt 2022

@janickacrazy keby aspoň 100e mesačne tak by bolo fajn ale asi sa bavíme o pár eurách však 🙂

selest
3. okt 2022

Urcite ano, ak popri pozerani pracujes..

janickacrazy
3. okt 2022

no to je tak 10-20 eur mesačne, takže sa to ani neoplatí

zooeynka
3. okt 2022

Keby to bolo zaujimave, tak by si privyrabal kazdy. Ale nie je.

autor
3. okt 2022

Tak nič teda ďakujem za odpovede idem hľadať niečo iné na doma. Ja by som aj koláče piekla ale suseda z bytovky mi minule pohrozila že videla tortu pre druhú susedku ktorej som piekla a že či mám na to živnosť. Myslela som že ma slahne už sa aj to bojím robiť a nie to ešte inzertovat na bazosi ako som mala 😀

cocolino234
3. okt 2022

@autorka áno dá a to sledovaním videí ale nie je to reálne zarobenie si, nepovedala by som ani privyrobenie si. Za jedno video dostaneš tak 1-3 centy, takže zárobok 100€ je nereálny. Čo sa týka prieskumov, tak 100€ za mesiac rovnako nereálne, pretože prieskumy ti zasielajú oni a majú hodnotu do 1€, niekedy ti pošlú 3 za týždeň a niekedy ani jeden.

Ja som mala aplikáciu, kde si mala rôzne questy napr. som mala odfotiť nejakú zástavku v okolí, najbližšiu školu, nejakú firmu, múzeum a podobne a za to som dostala 10-30centov (za jednu fotku) a denne ich tam bolo možno aj 15, plus sú tam dotazníky tiež v takýchto hodnotách, takže ak by si to robila pravidelne, tak by si si zarobila okolo 70€ mesačne ale nikdy som si odtiaľ nevyplácala peniaze. Lenže si neviem spomenúť na meno tej appky a v mobile ju už nemám, tak skúsim pohľadať ale ak potrebuješ aspoň 100€ mesačne, tak treba určite vymyslieť niečo lepšie to je pri týchto aplikáciách nereálne.

ollynka
3. okt 2022

ak nájdeš niečo rozumné, pridám sa aj ja,....napíš poštu prosím. Ja som hladala dlhé roky doslova a márne. Možno nejaká firma, ktorá potrebuje výpomoc,...u nás žiaľ sa nikto taký neodvážil,...

oli18
3. okt 2022

Susedky sa neboj, povedz jej, že pečieš kamarátkam zadarmo. Moja známa robila na daňovom úrade a nahlásili im dedinskú kaderníčku. Boli u nej na kontrolu a nič jej nedokázali, lebo tvrdila, že strihá len rodinu zadarmo. Nepohli s ňou.

autor
3. okt 2022

@oli18 aj muž mi to povedal lebo fakt pečením tort aj 350e mám každý mesiac. Zas na živnosť to nie je zárobok alebo popri rodicaku je to spása každy mesiac viem deti zobrať na výlet, kúpiť im čo treba alebo aj potešiť muža a kúpiť mu nejakú drobnosť alebo len tak natankovať auto proste bežnú vec 😀 bola som zvyknutá na iný príjem počas zamestnania a veru keď nechcem ísť do svojich úspor musím niečo nájsť a robiť 😀

lenkakravcova
3. okt 2022

Pozeraním reklám pri cene dnešnej energie skôr prerobíš, než zarobíš.
Určite radšej torty. Aj ti to niečo zarobí a je to aj spoločnosti prínosné.

jasminka548
3. okt 2022

Ja robím z domu pre call centrum ,ale robím 6 hodín denne,aby sa mi to vyplatilo a mám ešte ďalšiu prácu k tomu.

betulinka1
3. okt 2022

Susedu neries. U nas v meste varia kocky cele zdravšie obedy, ziadna živnosť a nikto to neriesi. Kopec ponuk na fb, cize ziadna tajnosť to nie je. Mozno nosia aj na danovy urad 😉. Prosim ta, ked ta to pecenie bavi tak pec. Susede nabuduce povedz, ze ty iba pomáhaš znamej.

autor
3. okt 2022

@jasminka548 aké call centrum prosím?

jasminka548
3. okt 2022

Ja robím v Data collecte,ale je ich plno Ipsos,Stem Mark,Médiá call.Vsetky teraz dávajú prácu domov

bubuzu
3. okt 2022

Môžeš si predsa založiť živnosť a piecť. (teda ak akurát na to netreba nejaké špeci veci, hygienu a tak). Lebo ak si na rodičáku, štát bude za teba naďaľej platiť zdravotku a až podľa toho, čo zarobíš, doplatíš po zúčtovaní. Ak zarobíš tých 350 eur, tak by to nemalo byť moc.