Dievčatá je niektorá sestrička alebo doktorka na operačnej sále?

misicka2805
28. jún 2018

Ahojte dievčatá vždy ste mi dobre poradila a znovu sa na Vás obraciam dostala som ponuku práce ako upratovačka na operačnej sále a mam strach co ma čaká nevie niektorá co obnasa táto práca? Upratuje sa len pred zákrokom a po zákroku ci aj počas? Prosím Vás ak niektorá viete napíšte mi 😣 Mam strach ci to zvládnem

zuzik307
28. jún 2018

@misicka2805 upratovacky nabehnu po operacii...z coho mas strach?

kvetinka75
28. jún 2018

nemám skúsenosť ale predpokladám, že počas zákroku nie. Tam by to malo byť čo najviac sterilné a nie aby tam pobehovala upratovačka s mopom a handrami.

kapustovafliacka99
28. jún 2018

predstav si situaciu: pan doktor, viem ze prave idete menit chlopne. prosim vas posunte sa nech tam strcim tu viledu popod nohy a pozmyvam podlahu? pan doktor anesteziolog,teraz vy sa posunte a zdvihnite pacientovi hlavu. nevadi ze mu vas kolega operuje nador, ale ja musim utriet prach na operacnom stole. pani sestricka, zdvihnite tie instrumenty nech mozem povytierat pod nimi...
trosku som to prehnala,ale chapes nie? 🙂

misicka2805
autor
28. jún 2018

Chápem 😂😂😂 zrejme to bude pred zákrokom a po zakroku len som sa pýtala ci náhodou niekto nevie bližšie

kapustovafliacka99
28. jún 2018

@misicka2805 som rada,ze som ta pobavila.priznam sa,aj ja som sa zasmiala ked som to po sebe precitala :D budes pred alebo po.nemas sa coho bat. na krv si zvyknes. ja nemam osobnu skusenost, ale predpokladam ze v operacnej sale,nebudes zmyvat zrovna karamelovu polevu z podlahy.

momoika
28. jún 2018

🤣🤣🤣🤣🤣🙏🏼

deti95060810
28. jún 2018

skús osloviť janinah....myslím že ona robí sestru na operačke...

zuzik307
29. jún 2018

@misicka2805 medzi operaciami upratovacky pomahaju so zberanim, cistenim instrumentov, odsavaciek, atd...zmyvaju, chystaju operacny stol na dalsi vykon...medzi tym riesia sklad, práčovňu, sterilku...dievcata pre vsetko😉kazda op sala ma svoje specifika, preto sa treba informovat o naplne prace priamo tam, kde budes pracovat...

mionag
29. jún 2018

To co pisala @zuzik307 neplati vsade.ja robim priamo na sale.u nas maju upratovacky viacmenej zakazane chodit na salu pocas op.mozu prist len pre kos(ktory zaplnime do zaciatku op) ale inac nastupuju az na konci.zmyvaju steny,podlahu,stoliky,lampy....stol,odsavacky a dalsie technicke zabezpecenie vratane manipulacie s biologickym odpadom maju v naplni prace sanitari.tak je to u nas...