Dentálna hygienička

16. aug 2023

Ahojte,je tu nejaká dentálna hygienička prosím vás?😁

syla88
18. aug 2023

Čo by si potrebovala?

veju13
25. nov 2023

@syla88 Ahoj, mohla by som sa informovať aj ja ak si nájdeš chvíľočku času? Ďakujem .

syla88
25. nov 2023

@veju13 áno, a ohľadom čoho, prosím?

veju13
26. nov 2023

@syla88 Napíšem správu dnes večer keď budem mať čas. Tiež uvažujem o štúdiu DH tak by som sa rada niečo popytala, vopred ďakujem 🙂

syla88
26. nov 2023

@veju13 no ale ja nemám žiadne aktuálne informácie..už je to nejaký ten čas, čo som preč zo školy a aktuálne som na MD. Možno skôr osloviť nejakého súčasného študenta/študentku, ktorý vie ako to tam chodí.

veju13
7. dec 2023

@syla88 Popravde hľadám informácie a skúsenosti skôr z praxe po škole. Na štúdium si celkom trúfam, no nakoľko pred pár dňami vyšla novinka-podmienkou na prijatie na VŠ je mať vyštudovaný odbor sestra a mať zmluvu so zdravotníckym zariadením resp prísľub do zamestnania. Takže minimálne 6 rokov štúdia (nadstavba sestra plus VŠ) a nakoľko som už tiež mamina a mam 30 rokov, rada by som vedela čo ma čaká v praxi, ak tomu venujem toľko času, peňazí a učenia sa. Zaujímalo by ma uplatnenie, pracovný čas, či zamestnávajú bez problémov na pracovnú zmluvu, nerada by som živnosť, platobne podmienky. Na profesii pozerám ako sa pohybujú platy, ale dávajú aj možnosť živnosti a na tu pracujem teraz a nie je to veľmi výhodne. Rada by som ako mamina mala OČR, materskú a hlavne dôchodok 😀. Ak by si si našla chvíľku času a zodpovedala mi moje otázky, budem veľmi vďačná. Kľudne do správy ak nechces verejne. Ďakujem krásne vopred.