Darček pri odchode z práce

3. júl 2021

Buduci tyzden mam rozlucku v praci a neviem prist na to,co dat sefom. Davali ste nieco aj kolegom? Sme 3 kolegyne. Davali ste nieco sefovi pri odchode? Chcela by som nieco na pamiatku,ale netusim,co sa dava.

deti95060810
3. júl 2021

nič som nedávala.... on mne výpoveď...😉

pribinak
3. júl 2021

U nás si robíme take malé posedenie, chlebíčky, koláče, pizza, niečo na pitie, ale darčeky si nedávame

elviku11
3. júl 2021

darceky, ze odchadzas? naco? .....
ja som upiekla dva plechy kolacov, nieco slane a urobili sme si v praci posedenie - rozlucku, to je vsetko.

surama
3. júl 2021

Odchadzas do inej prace alebo na matersku? Ja by som na tvojom mieste ked sa lucite v dobrom, tak urobila nejake male pohostenie, Ale ked si to tak vezmem, tak u nas nikto nic nerobil,ked odchadzal. Akurat prisli podat kazdemu ruku, rozlucit sa. To bolo pekne gesto.

lvula
3. júl 2021

Keď ty odchádzaš, tak by mali dat darček oni tebe, nie? 😃 Este som nepočula, ze odchádzajúci dava dar.... Max nejaké pohostenie na rozlúčku.... Ja som to odbavila kolacom

katkati
3. júl 2021

Netreba dávať nič. Načo? Aby to založili niekde do skrine a po čase si ani nespomenú? U nás malé pohostenie pripraví ten, čo odchádza, niektorí ani to. Aj to sú podľa mňa zbytočné starosti, pretože keď sa chcem s niekym ešte stretnúť, tak dohodneme kávu a ostatnym je to jedno.

dominikac321
3. júl 2021

ja som doniesla kolaciky veci na pitie, slane a posedeli sme a dostala som od nich darcekovy kos...

petamich
3. júl 2021

u nas sa tiez nedava darcek - darcek na rozlucku sa skor dostava 🙂 ked tak prinesie niekto slane/sladke a posedime si spolu ale darcek sefom a kolegom isto nie

elizabet173
3. júl 2021

Sefom by som nedavala nic, maximalne nejake kvalitne vino, kolegyne by som pozvala na veceru

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
borka168
3. júl 2021

My sme odchádzali 2 naraz a boli sme malý kolektív a dobrý. Ja som každej dala nejakú drobnosť a upiekla kolac šéfovi som dala sladkosť čo mal rád, už by som to nespravila😂😂😂😂 mala som sa naňho vykašľať