Dá sa zarobiť v Jednote?

skamla
30. mar 2014

Ahojte ,robili ste niekto v jednote v obchode ako to tam chodí?Dá sa tam zarobit?

anetkaadamko
30. mar 2014

nedá, lebo predavačky sa u nás striedaju ako ponožky....

katkas1
30. mar 2014

v ziadnom takomto obchode sa neda zarobit

sss204
30. mar 2014

:o)))) jasne ze nie, robila som tam za 2eura na hodinu, je to otrasna spolocnost, ziadne benefity, nic. 160euro zaklad plus percento z predaja ledva 300 v cistom.

sunshineka
30. mar 2014

To vazne?u nas v jednote robia tie iste predavacky uz niekolko rokov.ale platovo urcite bieda,na to,ze tam chudiatka robia do vecera.nuz ale kde dostanes ako predavacka viac?

jamelia
31. mar 2014

Moja svokra tiez robi v jednote na dedine a zarobi cca 300 € v cistom. Ono to zavisi asi aj od velkosti obchodu, tusim, ze v supermarketoch zarobia o cosi viac, ale neviem, ci aj predavacky, alebo len veduce 🙂

30tnicka
31. mar 2014

Neodporucam Jednotu, naozaj len cca minimalna mzda a podmienky otrasne. Pracujes viac ako mas na papieri...

piacere
31. mar 2014

nedá. Moja teta tam robí za 260€ v čistom...

silaviat
31. mar 2014

kedysi davno som robila v jednote a vydrzala som az mesiac zly plat hmotna zodpovednost a nonstop v praci :D uz nikdy viac - predtym som bola v Lidli a tam nebolo zle len skoda,ze sme mali strasneho veduceho ... 😠

satanka1
31. mar 2014

Jednotu z ďaleka obíď..kamoška robila v Martine v Jednote,nemala čas ani na obed,zarobila 300€..teraz chodí z operácie na operáciu čo si tam zničila rameno pri krájaní salámov.
ja som robila v Tescu..tiež nič moc..ale určite lepšie,asi by som nešla robiť do Lidla,aj ked ktovie..keby som si mala vybrať znovu ..zase pôjdem do Tesca..aj ked to tam nebolo vždy ružové.

sakura77
31. mar 2014

Zarobit nezarobis ale splacat manko budes aj dva roky potom este..☹☹ aj ked za to ty nemozes

martina1966
17. apr 2017

@sakura77 to vázne??? ked odídes a potom je manko ...to ako?? chapem nemoze sa robit inventura po kazdom odchode zamestnanca,,, ja som nastupila asi pred t. zatial na dohodu o vykonani prace, preto uvazujem ci prijmem zmluvu-ak mi ponuknu, dohodu mam zatial do konca mesiaca....co mi radis???

sakura77
17. apr 2017

@martina1966 sestra tam robila pred nejakými pár rokmi a fakt to tak bolo. ...Možno už sa to zmenilo, ale radsej si to zistI, je to už nejaká doba

simonka12323
22. jan 2020

Dobrý deň som na rodičovskom a chcela by som ísť na polovičný do prace do jednoty oplatí sa ísť robiť na zmluvu? Neviete niekto poradiť