Čo si predstavujete na pracovnom pohovore pod spojením "predať sa"?

erikaimrichova0
5. aug 2024

Ahojte 🙂 poradte prosim..čo si predstavujete na pracovnom pohovore spojenie "predať sa, predajte sa"?
Ďakujem pekne za odpovede 🙂

vanilkovazmrzka
5. aug 2024

Odprezentovat sa tak, aby si ta vybrali. Co ine si pod tym predstavujes?

erikaimrichova0
autor
5. aug 2024

@vanilkovazmrzka 🥴 ale isto..myslim skor či sa zamerať na seba ako osobu aj keď predtym povieš o sebe par viet alebo skôr na informacie ktore vieš v dannej oblasti ..že čo ako "chcu počuť" som to myslela

buberova
5. aug 2024

Podľa mňa predať sa znamená presvedčiť toho zamestnávateľa že si tá pravá na tú pozíciu.. vyzdvihnúť svoj prínos a dobré vlastnosti.. nie že si sadnem ako 5 peňazí a budem sledovať ako sa to vyvinie ale aktívne niečo robiť pre to aby som sa im páčila...

Ale to ja len tak trepem

deti95060810
5. aug 2024

predať sa... aktívne "bojovať " o prac. miesto
mať prehľad o firme, vedieť sa pohybovať v danej problematike, byť asertívna, rozprávať to čo chce počuť budúci zamestn. , byť aktívna a komunikatívna...

vanilkovazmrzka
5. aug 2024

@erikaimrichova0 tak mas ukazat, ze si pre nich najlepsia, takze idealne asi kombinacia profi schopnosti a osobnostnych kvalit. Ale zaroven to musi byt aj pravdive 🙃

konikmodry111
5. aug 2024

Presne ako píše @buberova, musíš presvedčiť zamestnávateľa že práve ty si ta ktorú hľadá ☺️

tiika
5. aug 2024

@erikaimrichova0 asi niečo v štýle Prečo by si mali vybrať práve teba? a Akým prínosom by si mohla byť pre firmu, čo ponukas.
Tam by som sa zamerala na ich potreby, koho hľadajú, čo od budúceho zamestnanca zrejma očakávajú a ako ty vieš v tomto prípade naplnit požiadavky.