Cloudworkers práca

9. feb 2024

Ahoj prosím robíte niektorá moderátorku chatu? Je to tam ok? Správ je dosť? Ďakujem moc 🙏

autor
9. feb 2024

A ešte otázka keď sa zaregistrujem oni mi majú zavolať či ? Bo sa tam píše že čas kedy má môžu kontaktovať ale ja nechcem aby muž vedel že píšem och

marsmykkok
9. feb 2024

Bože každá diskusia skoro o clouworkers, chatujuci a tak. Podľa mňa nestojí za pár drobných oblbovať chlapov, často sú to chlapi vážne chorí psychicky alebo fyzicky a preto sa im nedarí v reálnom živote vzťah a túžia po zoznámení a sú preto ochotní si aj zaplatiť nemalé peniaze, lebo sú zúfalí. A ty ich budeš klamať, zavádzať, dáš im nádej, pošleš pekné fotky, budeš písať ako ich miluješ, ale nikdy sa nestretnete. Je to hnus, to radšej chod zametať ulice alebo čistiť wc alebo ak z domu tak po večeroch si nájdi nejaké call centrum a volaj ľudom a núkaj im bambusové ponožky...

autor
9. feb 2024

@marsmykkok a kde po večeroch sa dá robiť pre call centrum ?

marsmykkok
9. feb 2024

autorka skús napríklad ipsos, robia ankety alebo nejaké iné prieskumné agentúry, rovnako s ponukou tovaru a služieb mi často volávajú rôzny ľudia o takomto čase. Práve ráno ľudia majú zhon, cez deň sú v práci, ideálny čas na volanie je tak medzi 16tou až 20tou ak niekto chce niečo od človeka.

peta123456
6. máj 2024

Nikto vám nebude volať, všetko sa rieši cez e-mail

alenkaalena
13. jún 2024

@peta123456 vy ste tam ?

alenkaalena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenkaalena
13. jún 2024