Chcem zmeniť prácu a chcem pracovať ako asistent učiteľa

slniecko1992
23. jún 2020

Dobrý deň, potrebovala by som vedieť názory aj od iných nezainteresovaných ľudí. Pracujem ako sociálny pracovník v Domove sociálnych služieb, od marca som musela byť na pn na príkaz z vedenia, od 1. júla sa opäť otvára DSS, no a ide o to že rozmýšlam či tam mám ostať alebo dať výpoveď, keďže už tam nie som taká spokojná, práca ma baví, len sú tam iné veci, ktoré sa mi nepáčia. Rada by som sa však posunula niekam inam, veľmi by som chcela pracovať ako asistent učiteľa, avšak nie je isté či ma tento rok na niektorú školu príjmu. Uvažujem či to risknúť a dať výpoveď, alebo tam ostať.

marca12
23. jún 2020

@slniecko1992 a nemozes si popri praci hladat inu pracu? Bez prace by som neostala v tejto neistej dobe

xena0
23. jún 2020

skôr ako najdeš inú prácu by som výpoveď nedavala

mogaa
23. jún 2020

@slniecko1992 si prihlásená na denné štúdium či na externé? ak bude výpovedná doba 2 mesiace tak dá sa u vás odísť na dohodu? podpíše ti ju zamestnávateľ? čo chceš robiť v prípade ak ostaneš bez roboty a do školy ťa nevezmú? len ty sama si vieš odpovedať na tieto otázky a podľa toho sa rozhodnúť....ak sa ťa týka výpovedná doba 1mesac alebo ti zamestnávateľ podpíše dohodu skončení PP máš čas sa rozhodnúť keď ti príde prijatie či zamietnutie štúdia na VŠ...