Cena za upratanie bytu v Bratislave

sisa882
11. nov 2014

Ahojte,

chcela by som sa opýtať, resp. poradiť, ako sa pohybujú ceny za upratovanie bytu v BA. Myslím upratanie bytu pravidelne cca 8x mesačne, byt má cca 100 m. Zahŕňalo by to žehlenie, pranie, ukladanie vecí + celkové upratanie. Ďakujem za odpovede. 😉

niki101988
11. nov 2014

@sisa882 Ahoj tak neviem ako v BA ale u nás v Prahe by Ťa to vyšlo niečo cez 400E, mne chodí pani každý druhý týždeň žehliť aj to len košele, lebo to odmietam a platím jej najnovšie 27E. Raz za 3 mesiace chodí iná upratovať komplet okná, podlahy ručne nie mopom a kúpeľňu a to nás stojí 120E.

katkaolejka
11. nov 2014

ja mam skvelu starsiu pani, mne len upratuje, byt ma 120 m, davam jej za to 30 ecok, zmyje podlahy, povysava, umyje 2xwc, kupelnu, vsetku sanitu, kuchynu, nadiavuje nabytok, poutiera prach, ked treba, vytepuje aj koberec v obyvacke, som s nou spokojna. Viem, ze kamoskam aj zehli, platia jej podla casu, kolko to trva, ak by si chcela, posuniem kontakt 🙂

golda111
2. nov 2016

Hladam niekoho spolahliveho na upratovanie 3izb bytu 95m2 v BA1. Jeden krat tyzdenne + zehlenie ( nie je podmienka, skor vyhoda) a to dlhodobo.
Ide o klasicke upratovanie. Ponuky mi poslite prosim na email: andreadz@centrum.sk
Cena dohodou.
DAKUJEM VOPRED