Cena za prácu opatrovateľky

bashee
10. sep 2022

Kolko pls platite za opatrovatelku pre dieta (16m) v okoli BA? Nosi este plienky, staci len postrazit na par hod v tyzdni. Nevarit mu, nekrmit, neuspavat, len sa s nim takpovediac prebavit na 2-3 hodky. 6€/hod? Netusim, moj tip.
Dakujem za rady

evita91
10. sep 2022

@bashee ahoj. Môžeš si pozrieť konkrétne opatrovateľky. Nejaká študentka postráži aj 3-5€/hod, priemer je asi 7, ale často vidím aj 10€ a viac/hod. Podla toho co ponúkajú do plusu ( spev, tanec, kurz jazyk,....). Môžeš si pozrieť ponuky napr na hlidacky.sk alebo na iných portaloch. Je veľa ponúk a aj veľa zaregistrovaných, ktoré ponúkajú takéto služby a hned je tam aj cena . Niektoré majú aj hodnotenia. Keď chceš určite nájdeš ☘
A papať naozaj nič nedať? Pre prípad núdze, potreby by som urcite chcela mať niečo v zálohe. 🙂 Ja by som sa aj ponúkla, ale som z DNV a podľa toho ktoré hodiny. A cez týždeň každý deň? Inak práve riešim to čo ty, ale z opačnej strany, zo strany MAŤ v opatere dieťatko, nie DAŤ 🙂. kuk môj profil. Včera som práve dala príspevok. ❤

lasoli
11. sep 2022

@bashee my sme v Pezinku,pred 2r to bolo tak 5,7€ na hodinu.

bashee
autor
11. sep 2022

Dakujem za jnfo. Toto by bolo strazenie len mamickou na rd. Nie original opatrovatelkou. Takze len dozeranie. Oki dakujem

luccija
11. sep 2022

5,6,7 eur.Ak ho nebude krmit, chodit s nim von...