Casting - druhé kolo

23. jún 2024

podala som online dotazník do modelingovej agentúry a mám prísť osobne na casting, má niekto nejaké typy? čo by som mala vedieť? ako to funguje?
vopred ďakujem za zodpovedanie mojich otázok

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. jún 2024

@vsadeviem Ďakujem, idem až v júli, mám 14, myslíte si že obyčajná čierna sukňa a čierne tričko bude v poriadku? Pôjdem aj do plaviek, ďakujem za odpoveď

mojemenonikto
23. jún 2024

Keď máš 14 rokov, tak tam potrebuješ zákonného zástupcu. Určite tam nechoď sama a hlavne si s niekým dospelým tú agentúru over či ide o serióznu firmu. Mali by mať normálne sídlo, manažment a históriu. Myslím to vážne, fakt si daj pozor.

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. jún 2024

@vsadeviem áno, idem tam s mamou. prečo by nemali?

autor
23. jún 2024

@mojemenonikto ďakujem, ale všetko by malo byť v poriadku, čítala som aj viacero článkov, agentúru má bývalá modelka

mojemenonikto
23. jún 2024

Tak držím palce 😉

saskatorok
24. jún 2024

Ahoj, kedysi som sa venovala modelingu, zvol radnej biele tricko a cierne alebo biele skinny rifle/suknu. Lepsie to vynikne na fotkach, ktore ti urcite budu robit. Popozeraj sa v zrkadle a mozes si natrenovat vyraze tvare, budu ta fotit spredu, z profilu a asi aj z uhla. Popozeraj si na YT nejake videa ako new face model poses, model casting video, model casting intro a pod. Drzim palce 🤗