Budú mať jej fotku niekde na pokladni?

14. feb 2024

Ahojte riešim s kamarátkou jednu vec… raz sme spravili hlúposť v new yorkeri sme zobrali nejaké Leginy mali sme čerstvých 18.. no prišlo sa na to zavolali sa policajti a zaplatili sme pokutu bolo to asi 4 roky dozadu… boli sme hlúpe kravy
No ide o to že si našla frajera a on ma ísť robiť presne do toho obchodu kde sme to zobrali a ona ma stresy že či náhodou tam niekde nebude jej fotka na pokladni alebo tak že aby si dávali pozor zamestnanci že v minulosti tam niečo zobrala…
Čo si o tom myslite? Ide tam len na brigádu popri výške

reanda
14. feb 2024

po styroch rokoch.. fotka na pokladni 😀

veronkaxxx
14. feb 2024

kdeže 😁

autor
14. feb 2024

@reanda ona ma prehovára nech sa tam ideme pozrieť a pozrieme zboku pri pokladňu či tam nemajú 😂😂 príde mi to hlúposť… ale tak je v strese našla si fakt dobrého frajera aj ona je slušná… to bola hrozná hlúposť čo sme spravili to bolo prvýkrát čo sme niečo ukradli obe .. že však skúsime a jasne že sme boli nenapadne však sme sa obe klepali a ešte sme aj pípali…

gypsomilka
14. feb 2024

To by museli mat velku nastenku kde by tie fotky davali 😂😂😂

autor
14. feb 2024

@gypsomilka myslím si že toto sme len my urobili…
A o to horsie že sa volali aj policajti spísalo sa to zaplatili sme blokovú pokutu ..

daniela2202
14. feb 2024

@gypsomilka 😂👍

autor
14. feb 2024

Proste mi tak napadlo že tam môžu mať fotku z kamery niekde aby si zamestnanci napríklad dávali pozor
Keďže zamestnanci sa tam pravidelne menia

autor
14. feb 2024

Nemusí byt možno ani pri kase ale niekde vzadu v nejakom kancli napríklad

marca12
14. feb 2024

Vies kolko kradezi maju denne? Nech nestresuje ani si na nu nikto nespomenie.

gypsomilka
14. feb 2024

Mysliet si mozes ale ver ze tam je to na dennom poriadku. Kazdy den ukradnuta daka vec.

autor
14. feb 2024

@gypsomilka to áno určite sa tam kradne bežne len nie často sa volajú policajti myslím že toto bolo výnimočne že nás chytili

reanda
14. feb 2024

asi este nie je zrela na frajera, ked sa takymto trapi 🙂 ... by som sa na tom s nim zasmiala, ako na blbosti z mladiii 😀 .. ktovie, co on povyvadzal 😀

marca12
14. feb 2024

Mali ste vtedy 18nast,odvtedy ubehli 4 roky,ak dobre pocitam,teraz ma 22 rokov. To uz by mala mat dospele rozmyslanie a trosku uvazlivejsie na urovni. A nie tahat kamosku nazerat k pokladni. Budete znova vyzerat ako zlodejky. No uvaz ako to bude vyzerat,dve baby zboku sleduju priestor pokladne...

autor
14. feb 2024

@marca12 áno bolo to v roku 2020.. tento rok to je štvrtý…
Neviem ju proste ukľudniť ona ho fakt lubi a boji sa ma úplne paranoje že frajer tam nástupu na brigádu a uvidí tam vycapenu jej fotku že tam pred 4 rokmi kradla ešte sa volali aj policajti

autor
14. feb 2024

Nieste tu niekto náhodou kto robil takto v obchode ? Byvaju niekde fotky ľudí čo tam v minulosti niečo zobrali niekde na nástenke alebo tak? Hlavne vo veľkých obchodoch ako ten spomínaný new yorker

kandelabra
14. feb 2024

No tak nech mu o tom normalne povie, pozri xy, poviem ti nieco z minulosti, co ma velmi trapi a vie len moja kamoska lebo sme tam boli spolu, bola som mlada, blba, stalo sa, poucila som sa. Chlapec sa bude citit dolezito, ze sa mu priatelka zverila s niecim tak citlivym (= doveruje mu, je pre nu level vyssie ako ini ludia), a ona sa nemusi bat, ze aj keby si ju zrovna niekto v tom obchode pamatal, tak mu to bonzne a on bude mat o nej neprijemne prekvapko.

autor
14. feb 2024

@kandelabra nie to ju neprehovorím ona sa strašne za to hanbí .. skúšala som že pôjdeme mu to spolu povedať a zvalim to na seba pred ním že ja som ju na to nahovorila atd aby sa fakt necítila zle ale vôbec ani počuť nepovie mu to
A pomenil sa tam kompletne personál ja tam chodím tak si nemyslím že z personálu by niekto vedel ide skôr len o tom či tam nemajú fotku z kamery niekde ..

larinka552
14. feb 2024

Nebude tam nic, ziadna fotka 🙉😂

veronkaxxx
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reanda
14. feb 2024

a ty sa nebojis, ze tam maju tvoju fotku, ked tam chodis? 🙂

autor
14. feb 2024

@reanda popravde ani nie chodím tam lebo to mám blízko a neriešim pobeham poskúšam zaplatím a idem preč 😂😂

kandelabra
14. feb 2024

Ale nech sa neboji, nic nebude, keby to bolo vazne, tak by mali jej fotku na policii a nie v obchode 🙂 ty si naozaj myslis ze by mal niekto cas to fotit a skladovat, na co by im to bolo, to je nerealne sledovat ci nahodou nejde niekto, kto sa raz pokusal kradnut.

slovakboy
14. feb 2024

Netreba sa báť dopredu a robiť si zle scenáre. Pravdepodobnosť že sú takí dôslední a budú si viest nejaké záznamy o zlodejoch je skoro nula. Hlavne keď to boli mladé žaby. Okrem toho ja by som bol pyšný na frajerku, ktorá by bola slušná ale mala nejakú odvážnu akčnú minulosť. Keď ťa má rád, určite ťa nenechá.

svetlonos
14. feb 2024

Oznam jej zdrcujucu skutočnosť - nie si stredobod vesmíru ani ked si raz ukradla leginy.

lilyianka
14. feb 2024

Určite nemôžu mať len tak niekde vycapenú niekoho fotku.

estellas
14. feb 2024

Nieee, čosi po štyroch rokoch určite nebudú mať vyloženú fotku. Veď to je dlhá doba.

ullala
14. feb 2024

Ukludni kamosku a nech nema paranoje. Ta fotka na pokladni ma fakt pobavila. Pochybujem, ze niekde by si vycapovali fotky na pokladnu. A hlavne tie kamery su strasne nekvalitne, ani by ju nespoznal na tej fotke.

januska12323
14. feb 2024

Nie ste jediné zlodejky na svete, to by museli mať za pokladňou fotky na celú stenu. Ideálne by bolo keby sa prizná, takto ju to bude stále zožierať. Veď nikoho nezabila len skoro ukradla pár eurovy tovar.

denithestrange1993
14. feb 2024

Viesco denne tam kradne tolko ludi,ze by mali celu obrazkovu knihu 😂.

lalenka33
14. feb 2024

Koľko máš rokov? 13? Viac určite nie. Najprv škola a potom frajeri. Nikam neutečú.