Billa - práca

sueqien
27. sep 2024

Ahojte je tu niekto kto pracuje v Bille ? Od koľkej do koľkej pracuje? Koľko zarobí a či sa narobí? Ďakujem za odpoved každému.

martinkatinka
27. sep 2024

V kazdom obchode sa narobis. Pracovna doba zavisi od prevadzky a plat ti povedia na pohovore.

nikomraz
27. sep 2024

Ja som robil v bille 5 rokov... Narobis sa v kazdej praci a billa nie je vynimka... Zarobit sa da, kazda pozicia ma ine platove ohodnotenie... Pracovna doba je rozvrhnuta nerovnomerne na cely tyzden od 8 do 10 hodin denne... Vacsinou su to 8 hodinove smeny... 2 dni v tyzdni volno... Na nonstop osmicky ranne od pondelka do piatka ani nepomysli.. Ak chces take smeny, zvol inu pracu

klarissa25
27. sep 2024

Ja keď som robila v Bille pred nejakými 12 rokmi tak som robila dlhý a krátky týždeň...a v každom obchode sa nerobíš.. ( teda okrem jednoty) 🤣🤣

maniremi4
27. sep 2024

@klarissa25 ja robim v Jednote a predstav si,ze aj ja sa narobim...

klarissa25
27. sep 2024

@maniremi4 môj komentár nebol úplne miereny ako útok alebo co....ale ja robím v lidli a keď vidím to tempo predávaciek v jednote tak nechápem 😉 ja by som sa napríklad v jednote nudila 😉

maniremi4
27. sep 2024

@klarissa25 nebrala som to útočne,len ma vždy prekvapí,že veľa ľudí hovorí,že v jednote sa predavačky nenarobia...
A zas povedzme si úprimne,nie je Jednota ako Jednota..ja napríklad niekedy nemám čas sa ani napiť....

melanta
27. sep 2024

Plat je zverejnený v každej ponuke. Všetky supermarkety zverejňujú reálne mzdy, aké ponúkajú.
https://www.profesia.sk/praca/billa/O4922492?se...

bambicka
27. sep 2024

@klarissa25 lidl nie je pre kazdeho...

simca115
27. sep 2024

@sueqien pracujem v bille viac ako 3 roky , pracuje sa na nerovnomerný pracovný čas čiže jeden deň 6 hodín napr a druhý 13. Ale je to o dohode nadriadeného s pracovníkom. Práca je náročná ale to celkovo práca v obchode a s ľuďmi.

cukroska
27. sep 2024

@maniremi4 u nás tiež nie ...Aspoň nie toľko čo v iných potravinách. Tak je to myslené. Všade treba robiť a v potravinách to nie je víťazstvo. Ake lidl,kaufland kedysi Tesco (u nás)to uz je iné pakáreň.