Avon, Oriflame a Essens - výhody a nevýhody

bobika492009
16. máj 2014

Chcela by som začať s privyrabanim si . Ale nechcem žiadne poplatky, ani nic zavazne, aby som si musela objednavat mesacne stale nad istu sumu. Poprosim vas tie ktore mate skusenosti s tymto ake su vyhody alebo nevyhody.? Dakujem

stanislavao
16. máj 2014

@bobika492009 v dnesnej dobe sa oriflame a avon vobec neoplatia. na MMB kupite ich vyrobky za sviesne cemy, ktore su omnoho nizsie, ako katalogove. na takuto pracu dealerky treba mat povahu a dokazat "otravovat" ludi. na nete to teraz kupujem telove kremy po 2-3eura, pletove kremy, co su v akcii v katalogu po 14e, tak na MMB kupim za 6-7e. cize sa to vobec neoplati. a ked nemate objednavku nad urcitu hodnotu, platite manipulacne poplatky a tie tiez nie su zanedbatelne. tak isto aj Dedra a aj vsetky dalsie katalogove taketo predaje.

stefka33
16. máj 2014

@stanislavao Čo je MMB? Mimibazár?

stanislavao
16. máj 2014

@stefka33 ano, mimibazar.

reppka10
16. máj 2014

@bobika492009 ahoj, píšem ti IP o firme, s ktorou robím ja a svoje skúsenosti. Myslím, že v tvojom okolí to ľudia veľmi nepoznajú, preto je to pre teba výhoda 🙂

iva_janot
16. máj 2014

ahoj, registrujem do Avonu, je to veľmi známa a obľúbená kozmetika, stačí ak sa budeš stretávať s kamarátkami, svojimi známymi, rodinou a nazbieraš si objednávku, napr. pri obj.nad 250eur bude 75eur len pre teba
+ rôzne veci budeš mať pre seba zdarma
je to zábavné a pekné zarábanie
neváhaj ozvi sa a vysvetlím bližšie+pošlem katalogy a nejaký darček
Ivana 0907618047
ivana.janotova@gmail.com

ak chce niekto iba objednať tak napíšte pošlem vám katalogy

221girl
16. máj 2014

V orfilame to funguje tak ze z kazdeho jednoho vyrobku mas 25percent,nemusis objednavat kazdy mesiac.Posta stala nieco cez 2eura ale kazdy mesiac si dostala len jeden katalog,ked si chcela viac musela si si dokupit.Je to taka ,,robota,, je strasne vela ludi co s tou kozmetikou robia ,zarobit sa na tom neda,ale aspom vydavky na kozmetiku mi to pokrylo 🙂 ale uz je to rok a pol dozadu co soms a na to vykasala ,tak neviem ci nie su nejake ,,novinky,, v pravidlach lebo to dost casto menia

mikibe
7. jún 2014

Hľadám ambiciózne,kreatívne a šikovné predajkyne prírodnej veľmi kvalitnej značky cca 200 výrobkov v katalógu,obchodníci ocenia maržu a kvalitu výrobkov a príjmu...Tie čo pracujete s katalógom neváhajte z tohto príjmu žijem...kontaktujte ma do správy. 🙂

chulieta
19. máj 2018

ja pracujem s farmasi, ak máte záujem o registráciu tak sa ozvite.

petinkask
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marina447
21. nov 2018

@petinkask nemyslím si, že je to také výhodné ako popisuješ 🙂

petinkask
21. nov 2018

@marina447 Ahoj Marína. A v čom to nie je výhodné? Nič v zlom samozrejme. : Každý má svoj názor a ja ti ten tvoj neberiem. Pri prvej objednávke 35€ získa AL 15% zľavu, čo znamená, že faktúru zaplatí +-30€ takže nič neprerobí a získa parfum, ktorý bez akcie stojí 27€. V akcii stojí väčšinou 17€, ale aj tak je to lepšie ako nič. Nehovorím, že sa treba zaregistrovať a človek hneď zarobí 500€. Ale aj ja som začínala tak, že som si najprv objednala len pre seba, lebo nikoho som nepoznala v okolí kto by s Avonom robil /aj keď sa hovorí, že s Avonom robí každý/. Prvé dve kampane som si objednávala úplne len pre seba. Potom som si zobrala katalóg do práce a svete div sa aj tam si začali kolegyne objednávať. A to som si len nechala katalóg na svojom stole. Nikomu som to nasilu neponúkala. Každá len že jeeej Avon, to som už dlho nevidela. A ani som nevedela ako a už veeeeelmi dlho som nemala objednávku pod 200€. Teraz som sa rozhodla posunúť o krok dalej a budovať si svoj tím. Tak isto nikoho nenútim do ničoho. Aj keby niekto spravil len prvú objednávku, dostal parfum a už nikdy neobjednal. V Avone sa nikomu k ničomu nezaväzuješ. A za vyskúšanie nič nedáš 🙂