Asistentka riaditeľa alebo laborantka

24. máj 2024

Dostala som ponuku na prácu laborantky (ukončený odbor biotechnológia a farmakologia) a ponuka práce asistentky riaditeľa. Čiže teraz mám na výber a neviem ako sa rozhodnúť, lebo obe "pozície" sú zaujímavé a lákavé... Chcela by som vás poprosiť o názor. Ďakujem

PS: pracovný čas od 7:30 do 15:30 mi celkom vyhovuje plus dochádzku mám super...

autor
24. máj 2024

Pardon oprava: lepšie povedané ponuka zástupkyne riaditeľa*

koniarova
24. máj 2024

Plat? Tá zástupkyňa riaditeľa v akej oblasti?

beata_k
24. máj 2024

Zastupkyna riaditela? A prax s vedenim timu mas?

autor
24. máj 2024

@beata_k prax mám

autor
24. máj 2024

@koniarova plat zatiaľ neviem ale v oblasti vinárstva

beata_k
24. máj 2024

Akoze nevies plat? To je prva vec co ma zaujima.

autor
24. máj 2024

@beata_k neviem presne ale mne bol navrhnutý
1 261

sisa_s
24. máj 2024

Zastupkyna riaditela mi pride ako "dievca pre vsetko" 😀 a za taky biedny plat zodpovednost

evka64
24. máj 2024

A laborantka kde? Ja si neviem najst pracu. Diky

egonsk
24. máj 2024

no dolezite vediet, co z toho ta bude naplnat radostou a aby predstava riaditela nebola ze rozdiel medzi spracovanim bielkovin je bud v petriho miske, alebo u neho v pesare 😉

amelia89
24. máj 2024

tak skor by som sa rozhodovala tak ze co ma pre mna vacsiu buducnost,kde sa mam kam posunut, co som vystudovala a co ma bavi - cize pre mna by to bolo urcite laborantka lebo mi to dava vacsi zmysel… asistenka riaditela vo vinarstve neviem co je, ale nema to nic s tvojim vzdelanim a neviem kam dalej sa tam da posuvat (ale tak nepoznam detaily,pisem objektivne len)

autor
24. máj 2024

@sisa_s samozrejme časom sa asi zmení ale ja sa necítim na zodpovednosť zástupkyne. Iba som chcela vedieť názor

autor
24. máj 2024

@evka64 tiež v oblasti vinárstva robiť vzorky, zisťovať choroby vín a iné

13uzivatelka11
24. máj 2024

Načo si študovala takú školu, zaujímavý a podla mňa nie ľahký odbor, keď chceš potom robiť sekretarku? 🤷‍♀️

beata_k
24. máj 2024

Zastupkyna riaditela je zvlastna ponuka. Len tak? Bum? Si aspon teraz v nejakej manazerskej pozicii? Ze je to logicky karierny postup.

autor
24. máj 2024

@13uzivatelka11 ja som mala úplne inú predstavu ale nevedela som že sa mi naskytnú hneď 2 ponuky

evka64
24. máj 2024

Vsak to je zaujimave, mna by to bavilo

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
13uzivatelka11
24. máj 2024

Aha ja som si nevšimla ze je to zástupkyňa riaditeľa.. Ale aj tak sa na takú pozíciu vie človek vypracovať bez vzdelania.. Aj keď za 1200€ to bude skôr ta asistentka a nie zástupkyňa 🤷‍♀️

autor
24. máj 2024

@wolf_ tiež sa radšej prikláňam k laborantke

autor
24. máj 2024

@13uzivatelka11 ja si myslím že asistentka a riaditeľ sa zle vyjadril že zástupkyňa

patus_2
25. máj 2024

Sú to 2 úplne odlišné pozície. Je zaujímavé, že ti ponúkli hneď pozíciu zástupkyne riaditeľa, mala si už skúsenosti s podobnou prácou? Nepíšeš aké máš doterajšie skúsenosti, ale ja osobne by som sa rozhodla pre pozíciu laborantky. Je to menšia zodpovednosť ako zastupovať firmu. Osobne si myslím, že zástupcovia firiem nemajú fixný pracovný čas, ale v prípade potreby sú k dispozícii 24/7.
Najprv píšeš o asistentke riaditeľa a potom o zástupkyni. Akú pozíciu ti vlastne ponúkli? Lebo pozícia zástupcu sa nedáva len tak...

mircalla
25. máj 2024

@egonsk Primitiv sa nezaprie....Lebo kazda asistentka spi so sefom, ze? Je mi ta fakt luto
@autor Kde je ta praca? Pokial v Bratislave, plat je katastrofalny, pokial inde, dajme tomu. Za mna laborantka...nehrozia ziadna ad hoc ulohy mimo pracovneho casu

tramtada31
25. máj 2024

Ty by si sa nemala pýtať druhych, aku pozíciu si vybrat, mala by si sa rozhodnut podľa seba a zhodnotit svoje stránky. Ak si introvert, tak laborantka, ak extrovert, tak asistentka. Pri asistentke je možné, že ten pracovný čas nebude dodržaný, nakoľko budeš musieť byt k dispozícii riaditeľovi a ten asi o 15:30 nekonci. V každom prípade držím palce, nech je tvoj vyber správny 🙂

ktochytavzite
25. máj 2024

ja by som sla za asistenrku najskor.Laborangka si,to budes robit stale ale asistnetkou?Tam sa naucis ine veci,podla
mna ta asistentka je lepsia ponuka.

egonsk
25. máj 2024

@mircalla nemusis ma lutovat, ked ty nevies citat a nechapes textu, dokonca ani ironii. Ja som tam nepisal, ze ona to tak mysli, ale ze aby to sef nemal v plane, cize vidis ten podstatny rozdiel? Ale tak bud kludne hrdinkou za klavesnicou a potlapkavaj sa po pleci, ked ti to urobi dobre, ja ti to brat nebudem 😋😄

mircalla
25. máj 2024

@egonsk Ironia nieco ine. Tvoj prispevok je nepodareny,mierne sexisticky pokus o to byt vtipny. Ale to sa pokusas v kazdej diskiusii a nikto sa na tom nebavi okrem teba

danica2711
25. máj 2024

laborantka je odborná práca, navyše si to vyštudovala, tak predpokladám, že ťa to aj baví. Asistentka riaditeľa (žiadna zástupkyňa za ten plat) je inak nazvaná sekretárka, neveľmi odborná práca, na ktorú svoje odborné vzdelanie nepotrebuješ. Za mňa jednoznačne laborantka

barborachors
27. máj 2024

@mircalla tak vies, koze sa o kapuste sníva 😂