Asistent učiteľa

kakavenko
29. jan 2013

Ahojte,viete mi poradit kolko zaraba asistent ucitela?je na to tarifna tabulka?Dakujem za odpoved

evakva
29. jan 2013

@kakavenko Ahoj. Je to na tabulku, zial neviem, ktoru. No viem, ze to je nieco viac ako minimum, cize ziadna vyhra.

kakavenko
autor
29. jan 2013

dakujem,je to menej ako ucitelka v Ms,vsak?

kk83
1. feb 2013

Povedala by som že ešte menej ako minimum, tam je len limitovaný počet hodín...

christiana04
9. nov 2014

Ahojte... Mám vyštudovanú soc. prácu Mgr. a momentálne študujem 1. ročník Predškolskej a elementárnej pedagogiky ... môžem sa už teraz uplatniť v školstve?

zuzanockamt
9. nov 2014

@christiana04 mozes, ak nebude mat potencionalny zamestnavatel kvalifikovanejsiu pracovnu silu

mimka32
4. feb 2015

Ahojte neviete mi poradiť, ako získa škola peniaze od úradu práce na asistenta učiteľa? Ja mám 2-ročnú prax na tejto pozícii, ale momentálne mi skončila zmluva, ale stále sa stretávam s tým , že by ma zobrali ale čakajú na peniaze od úradu práce, neviem kde mám zháňať informácie, každý sa len odvoláva, škola tvrdí že čaká na peniaze, úrady nevedia,ale nechcú informovať,nakoľko som teraz evidovaná , ja som lem počula že teraz na rok 2015, by sa mali prerozdeľovať na asistentov, je koniec januára a nič.Poraďte mi prosím.Som z Prešova.

gabriellajanikova
4. sep 2021

@kakavenko Je na to smernica a zákon a podľa toho kde si zaradená do ktorej kategórie.Najdes na internete. Tam je plat za 100% úväzok,ak je práca na iný úväzok odrátať z toho.