Artluk Prešov

patka87
29. feb 2016

Dobry vecer,je tu niekto,kto pracoval ako telefonista/telefonistka pre ARTLUK v Presove?...Ak ano, prosim o Vase skusenosti,zajtra tam mam ist na pohovor a neviem sa rozhodnut.Vopred dakujem. 🙂

stary_ujco
1. mar 2016

Rozhodnúť sa vieš aj po pohovore...
Pracovná pozícia je jasná, tak buď ju chceš alebo nechceš robiť.

patka87
autor
1. mar 2016

@stary_ujco no to ano,to je pravda,mne skôr islo o to ,lebo vsetci dobre vieme ako to chodi v Call centrach ,aky pristup tam maju k zamestnancom,lebo po väcsine sa k ludom spravaju ako k spinam ,vyhrazaju sa ze nezaplatia a podobne...tak som len chcela pocut skusenostim konkretne s tymto Call centrom 😎

1234lubka
1. mar 2016

@patka87 ved preto mas skusobnu dobu pocas ktorej mozes kedykolvek odist.

patka87
autor
1. mar 2016

ano aj to je pravda,no esteze mame ten Modry konik,tu sa vzdy clovek dozvie nieco nove 🙂

stary_ujco
2. mar 2016

Ešte že máme ten modrý koník, tu sa vždy nájde niekto, kto dokáže položiť otázku, ba ktorú si najlepšie odpovie sám a potom sa ešte aj urazí...

patka87
autor
2. mar 2016

@stary_ujco ty musis byt velmi negativny clovek, ked si len tak z nicoho napises, ze je tu niekto urazeny...kazdy si tu dava otazky ake chce a myslim si, ze som dala dost konkretnu otazku na to,aby reagovala len ta skupina ludi,ktorej sa to osobne tyka,pretoze konkretne ich nazory ma zaujimaju a nie nazory niekoho,kto ani poriadne nevie na co sa pytam....takze z toho vyplyva len tolko,ze normalny clovek reaguje len na tie otazky,na ktore pozna konkretnu odpoved a zbytocne omacky okolo toho si necha pre seba.. 😎 ...inac pekny vecer prajem

stary_ujco
3. mar 2016

Plodis tu len plnú misku omáčky namiesto toho, aby si napísala ako bolo na pohovore. Máš jedinečnú šancu túto diskusiu zachrániť a vniesť do nej konkrétne odpovede. Tak smelo do toho...

patka87
autor
3. mar 2016

@stary_ujco prosim ta,nechajme uz tuto debatu tak,nema zmysel rozoberat nieco ,co evidentne nikam nespeje....su aj dôlezitejsie veci,ktorym sa potrebujem venovat a nie zaoberat sa takymi hlupostami.Len tak mimochodom,ja som ta,ktora chcela pocut konkretnu odpoved,kedze som polozila otazku..co je podla mna uplne logicke..namiesto toho tu citam same blaboly,hlavne z tvojej strany.Noa ked chces vediet ako bolo na pohovore,nech sa paci,dvere pre uchadzacov maju stale otvorene,staci prist a vyskusat si to...nie je nad vlastnu skusenost...tak pekny den 😎

stary_ujco
3. mar 2016

Ze niet nad vlastnu skusenost? A co ti tu cely cas pisem?
Naco si sa potom pytala vo fore?