Aký životopis? Podľa šablóny, či podľa seba?

pebu
12. dec 2019

Ahojte,
Chcela by som vediet vas nazor.. Chcem poslat po dlllllhej dobe zivotopis na kreativnu funkciu a mam vo worde pripraveny, prijemne posobiaci zivotopis s fotkou..
Ale ako tak googlim, na nete je kopec sablon na vytvorenie zivotopisu a teda vaham ci by nebolo lepsie pouzit takuto sablonu.. Avsak mam pocit, ze potom to uz nebude osobne.... Ked si predstavite zr ste na pozicii hr co by ste viac prijali alebo ocenili? Dakujem..

miiriaam
12. dec 2019

@pebu zivotopis ma mat urcitu formu a teraz je moderna a uprednostnovana ta velmi formalna..v zivotopise maju byt zakladne osobne udaje,nema byt osobny😊

3009
12. dec 2019

@pebu Určite podľa šablóny.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
13. dec 2019

Urcite sablonu, ale nie prvu ani tretiu ktoru ti google vyhodi. Aby si nebola kreativna ako 10 dalsich ludi 🙂

queen_mary
13. dec 2019

@elzena2 fuu ale ze robi s canvou nech sa na pohovore na kreativnu poziciu radsej nehlasi 😂😂

elzena2
13. dec 2019

@queen_mary zalezi od pozicie. "Kreativne" neznamena vylucne graficky dizajner. Pre mna je kreativna pozicia aj aranzovanie vykladov.

pannama1
13. dec 2019

@pebu ak ho mas formalny, tak byt tebou nespekulujem a poslem ho. cim viac budes spekulovat, tym horsie.

devana112
13. dec 2019

Myslím si, že na kreativitu a také osobnejšie sebavyjadrenie je motivačný list. Životopis má byť stručný a jasný, aby sa v tom personalista nestratil a už vôbec nie s kvetinkami a hviezdičkami (otvorila som link s canvou), nemáš 15🙂😉

queen_mary
13. dec 2019

@devana112 ehm, klasicke cvcka su davno out. Samozrejme nie kvety a hviezdy, ale z cvciek, ktore su tu v linku na canve, sa v klude da vybrat 🙂 neviem, kedy ste naposledy boli na pohovore, ale ak na nejaky pojdete, tak pokial nejde o statny utvar/instituciu, tak by som isla skor do kreativnejsieho. 🙂 motivacny list btw cita malokto, najprv treba zaujat cvckom 🙂