Akú máte prácu z domu?

peknyzivot
16. aug 2022

Žienky akú máte prácu z domu?. Tiež začínam pomaly pokukovať, keďže o necelý rok mi končí RD. Bola som celkom zbehlá v nemčine, tak by som to chcela využiť. Neviete o niečom? V čom pracujete Vy? 🙏

babovka2321
16. aug 2022

@peknyzivot programujem... Nemcinu by si vyuzila na nejakych nie technickych poziciach v deutsche telekom mozno.

melanta
16. aug 2022

A okrem nemčiny? Teda ak sa bavíme o dobrej úrovni, slovom aj písmom, vrátane odbornej terminológie. Okrem toho máš aké zručnosti? Ja napríklad robím prácu, ktorú zbytočne ti budem písať, nemyslím, že by si to mohla robiť. Ale poradiť sa dá, len treba napísať viac o tom, čo vieš ponúknuť.

peknyzivot
autor
16. aug 2022

@melanta v nemeckom jazyku viem komunikovať, práca s PC nie som profík, ale teda základné zručnosti s PC mám, poprípade ma má kto doučiť. V čom pracuješ, ak sa môžem opýtať?

melanta
16. aug 2022

@peknyzivot robím headhuntera, hľadám podľa požiadaviek zamestnancov pre firmy, 95% vrcholový manažment, sama som predtým roky bola vo vrcholovom manažmente, mám veľa kontaktov v rýmci viacerých segmentov (stavebníctvo, marketing, IT, financie, automotive), väčšina klientov je AT a DE trh, menej ČR a najmenej SR, takže väčšinu klientov mám v nemčine alebo angličtine. Čo si robila pred RD? A čo si myslíš, že by ťa bavilo? Máš rok pred sebou, to je doba, kedy vieš urobiť dosť veľa, len treba vedieť čo, kde...

peknyzivot
autor
16. aug 2022

@melanta pracovala som 7rokov v zahraničí v hoteli, po príchode na SVK som krátko pred MD pracovala ako administratívny pracovník na reklamačnom pre hracie aplikácie. Práca s ľuďmi by mi vyhovovala, nič monotónne, skôr niečo organizačné a akčnejšie

peknyzivot
autor
16. aug 2022

@melanta a baví ťa táto práca?

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurita285
16. aug 2022

Píšem platené recenzie na rôzne produkty/služby , ale to mám len brigádne... musím mať aj reálnu prácu, toto by ma neuživilo, hodí to max 200 za mesiac.

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
peknyzivot
autor
16. aug 2022

@tanisha ďakujem za informáciu a skúsenosť 🙏

saraxyz
16. aug 2022

@peknyzivot do Aboutyoy casto hľadajú - zákaznícky servis.

peknyzivot
autor
16. aug 2022

@saraxyz ďakujem za echo

aktiz
16. aug 2022

@laurita285 to sa ako da k tej práci dostať? Ďakujem

zivotgombicka
16. aug 2022

Tiež by som povedala, že zákaznícky servis, ak "celkom zbehlá" znamená, že vieš jazyk ovládaš slovom aj písmom s nejakými chybičkami. Sama som to robila počas štúdia a časom sa ti budú problémy zákazníkov opakovať, takže sa "vycvičíš" v danej terminológii. Ale hľadala by som v takej firme, kde ti nevolajú nonstop, to musí byť veľmi stresujúce. Sú aj pozície, kde väčšiu časť tvorí mailová komunikácia. Ale keď tak rozmýšľam, tak v korporátoch je mnoho pozícií s nemčinou, ktoré si nevyžadujú priamy kontakt so zákazníkom, len tam musíš ovládať aj angličtinu.

peknyzivot
autor
16. aug 2022

@zivotgombicka ďakujem za info

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
onedaynick
16. aug 2022

@laurita285 cize ak si citam npr recenzie na kozmetiku, su to fakove recenzie, ktore napisal niekto plateny ?

laurita285
16. aug 2022

@onedaynick áno, bohužiaľ, na kozmetiku, na služby, na reštaurácie, na tovar... čokoľvek ťa napadne.

saraxyz
16. aug 2022

@laurita285 ty tie recenzie píšeš "z brucha", ci sluzbu/tovar vyuzijes/pouzijes a následne napíšeš.

j93375
16. aug 2022

.

aktiz
16. aug 2022

@laurita285 cez akú stránku to prosím robíš? Môžem poprosiť bližšie info ? Ďakujem

laurita285
16. aug 2022

@saraxyz z brucha v podstate, dostanem web kde si to pozriem a napíšem recenziu 😀

saraxyz
16. aug 2022

@laurita285 dakujem za úprimnosť. 😉

olvedicsilla
16. aug 2022

@aktiz aj ja dakujem 🙂

marsmykkok
16. aug 2022

@laurita285 Vieš napísať viac info alebo dať kontakt? Ďakujem.

simonka123234
17. aug 2022

Prosím vás aj ja by som mala záujem o prácu cez internet dáku viete o niečom ?Ale žiaľ neviem po Nemecky

simonka123234
17. aug 2022

@saraxyz áno ,?ale tak treba vedieť jazyky?

saraxyz
17. aug 2022

@simonka123234 ano. Treba vedieť jazyky

melanta
17. aug 2022

@peknyzivot áno baví ma to, mám kopec voľného času a nadštandardný príjem. Čo sa teba týka, odzneli tu v iných príspevkoch zákaznícky servis, call centrum. Možno toto je cesta pre teba.

melanta
17. aug 2022

@simonka123234 a čo vieš robiť? Pretože "chcem prácu na doma, viete o niečom" skôr napovedá, že človek má nereálne predstavy. Tých jobov je veľa, ale nie pre každého. A nikto tu nemáme vešteckú guľu, aby sme vedeli, čo ovládaš, aké máš zručnosti a čo vieš ponúknuť.