Ako zrušiť pohovor?

10. apr 2024

Dobrý deň, prosím Vás viete mi poradiť ako mám zrušiť pohovor? Zajtra by som mala na jeden ísť ale mám dobrú kamarátku ktorá predtým v tom obchode do ktorého mám ísť pracovala a po jej slovách to nieje práca pre mňa . Chcem byť voči ním lojálna a nechcem to spraviť tak že len neprídem.
Len neviem presne ako im to povedať 🤷🏼‍♀️
Ďakujem za všetky rada a za Vás čas

stanulienkat
10. apr 2024

Dobry den, zajtra nepridem na pohovor. Uz to nie je pre mna aktualne. Dakujem.

lakebabe
10. apr 2024

Normálne im ráno zavolaj ze ta to mrzí ale prijala si inú pracovnú ponuku dnes. Viac ich to zaujímať nebude

autor
10. apr 2024

@stanulienkat
@lakebabe
Dobre ,takže stručne jasne . Chápem ďakujem krásne

jana005
10. apr 2024

Ja by som na tvojom mieste išla na pohovor.
To, že kamarátke tam nebolo dobre, neznamená, že tak to bude aj u teba

kp7333
10. apr 2024

Na pohovor chod, za vyskusanie nic nedas. Prijat prac. ponuku (ak ta vezmu) nemusis.

martina7578
10. apr 2024

Choď na pohovor. Sú to pre teba skúsenosti. Ak ťa zoberú, povieš im, že ťa zobrali inde.

bethharmon88
10. apr 2024

ist na pohovor je super trening sebaprezentacie. je to skusenost, za kazdy pohovor, ktory mi aj nevysiel ako vitazny, som bola vzdy vdacna. je to trosku stres, ale moze ta to posunut vpred 🙂 drzim palce

thoughtfulweirdo
10. apr 2024

Hlasujem za to ísť na pohovor. Ja som tak bola na pohovor do banky, hoci som vedela, že tam robiť nebudem 🙂 krásne som si to bez tlaku nacvičila, vyskúšala som si, ako viem reagovať, kde mám medzery, nacvičila som si aj reč tela, no a potom na pohovore, kde som už naozaj mala záujem, som nemala žiaden problém a hneď na mieste mi prácu ponúkli. Takže určite choď a trénuj.

alickapusinka
10. apr 2024

A je to že ideš TY sama z vlastnej iniciatívy alebo cez úrad práce.

vkatush
10. apr 2024

Jednak choď, bude to pre teba skúsenosť ako reagovať na otázky, ako sa prezentovať, zistiť aj niečo o tej práci.

A jednak, kamoška mi o tom niečo povedala...
Pred pár rokmi som mala brigádu. Keď som tam nastupovala, bratrancova žena (za ktorú som vlastne nastupovala) kydala na šéfov, na prácu, na plat,... Odhovárala ma, nech tam isto nejdem.
Pravda bola niekde úplne inde, jej sa nechcelo pracovať, mali na ňu výhrady, čo ona neprijímala kritiku a navyše si zrejme aj niečo potiahla do vačku, tak ju vyhodili. Ja som tam bola 3 roky a spokojná.

Takže treba si spraviť vlastný názor, minimálne tým pohovorom.