Ako ste si privyrábali popri bábätku?

13. sep 2024

Ahojte, ako ste si začali privyrábať popri bábätku? Máte nejaké tipy, rady ? Mám 5 mesačné bábo a už mi konči zachvíľku materská a bude len rodičovský príspevok. Rada by som “nič nerobila” ale tiež sme zvyknutí na nejaký štandard. Privyrabam si max.dotazniky čo je tak 10€ na mesiac, aspoň na kávu. Ďakujem 🙂

adeladulova
13. sep 2024

Ja som chodila upratovať súkromnú škôlku, ale malý mal 1,5r

katkaseiner
13. sep 2024

Ja som robila falosny patchwork a kanzashi. Bolo to ale skor moje hobby ako privyrobok

marci987
13. sep 2024

Ja som zacala s Tiande. Zisk 35% z predaja. Kedze vyrobky su uzasne, predavalo sa to same 🙂

majamat
13. sep 2024

ja som si moc nemohla, lebo moje dieta bolo na mne neustale prilepene. mala som problem doma porobit, neito este inde.

no do prace som isla po 2,5r.

anjelicek26
13. sep 2024

Chapem, ze mas urcity standard, chvalim, ze chces nieco robit... ale ano cochvila ma pol roka, zacne sa plazit, vsade liezt, vsetko vytahovat, stale ho budes niekde zachranovat, podla mna este ta sranda len zacina... neuväzovala by som si na krk teraz ziadnu pracu mimo nejakych vikendovych brigad, ked bude okolo neho skakat muz/svokra/tvoja mama to je jedno kto...

autor
13. sep 2024

Prepáčte možno som to blbo napísala. Nechcem nikde chodiť ani nič, niečo z domu, večer keď zaspinka alebo cez poobedny spánok, pripadne keď je muž doma. Chcem dať dieťatku všetko hlavne čas a nie prísť o takéto chvíle. Ale tiež ma zaujíma ako ste si privyrábali aj vy v hocjakom veku. Zatiaľ ďakujem za odpovede je to zaujímavé 🙂

katkaseiner
13. sep 2024

taka praca proste nie je...ak nebudes prekladat alebo uctovat, pisat clanky...tak ine velmi nie je...

alickapusinka
13. sep 2024

skús vyhľadavať pre RK domy,byty, pozemky za každy odporučaci typ a nasledne predaj nehnuteľnosti máš peniaze.Nikam nemusiš chodiť stači TI mobil počitač.

martinkatinka
13. sep 2024

A vies nieco take robit?

anjelicek26
13. sep 2024

Ja chodim do firmy obcas a z domu dozorujem dva projekty na klientskej urovni a preberam eskalacne meetingy a kontrolujem kalkulacie velkych projektov...ale to robim, lebo je mi fest nuda po veceroch a maly nechce spat sam, vzdy musi pri nom niekto sediet, aby ho pocul dychat 🙄

behulka
13. sep 2024

doučovanie, večerné/víkendové upratovania

vilma7
13. sep 2024

Ja som chodila do práce keď mala polroka, dcérka so mnou alebo bola doma s manželom a synom.
Od jej roku som robila na polovičný, s manželom sme sa pri deťoch striedali.
Deti neprišli o nič a ja tiež nie.

lucik194
14. sep 2024

nepracovala som za peniaze, muz bol stale prec.....
urobila som si x online kurzov co ma bavili a robila som online dobrovolnicku cinnost

zzzza
14. sep 2024

@lucik194 super

zzzza
14. sep 2024

Robiť si kurzy je dobrý nápad

dancingqueen321
15. sep 2024

Ja nijak, bola som doma, lebo dali sa prace na skratene polovicne uvazky, aj poistky, ale to furt tahali na skolenia alebo trebalo kdesi chodit, proste ked clovek nema kam dat male dieta tak nepojde. A dobre prace z domu nie su, to len protekcne, v tom case som vela casu stravila na profesii, chcela som Hr na nejaky kratsi uvazok z domu, alebo fakturacie, financie s nic. Tie typy prac len na hpp inzeraty. Privyrobenie nie. A zas chujoviny typu avon, alebo nejake koniny na zivnost som nechcela, aby som nemusela odvody a uctovnicku z neisteho prijmu riesit a behacky na uradoch. Po roku som si nasla pracu, tak maly isiel do jasliciek, nudila som sa doma.