Ako slušne odmietnuť pracovnú ponuku?

kafedame
14. júl 2015

Ahojte,ako odmietnuť pracovnú ponuku,ktorá mi nevyhovuje hlavne kvôli tomu,že mám 2 malé deti? Telefoniky mám na mysli. Dakujem

natalym
14. júl 2015

Normálne.

evitka83
14. júl 2015

Velmi pekne dakujem za ponuku, za standardnych podmienok by som ju velmi rada prijala, avsak moja momentalna rodinna situacia mi to neumoznuje. a vysvetli im po lopate, co je vo veci, deti, doprava, skolka atd...Kazdy normalny clovek situaciu pochopi...a ked nie o.ral ich pes 🙂

fuska
14. júl 2015

Dobry den, dakujem, je mi to luto, ale nemam zaujem o ponukanu pracovnu poziciu. Ak sa opytaju na dovody, povedz, ze "osobne". Snad sa nikto v tom vrtat nebude.

katy2
14. júl 2015

Tomu sa hovori asertivita. Normalne, slusne povies, ze dakujes za ponuku ale vzhladom na tvoju situaciu ti nevyhovuje. 😉

mawka
14. júl 2015

vobec by som nehovorila, ze mi je to luto, ani by som nevysvetlovala preco. len nieco v zmysle: dakujem za vas zaujem, ale o vasu ponuku nemam zaujem. pekny zvysok dna, dovidenia. bodka.
preco by som mala niekomu vysvetlovat, preco ponuku neberiem? celkovo ludia u nas maju tendencie vysvetlovat stale nieco. a koho to zaujima? 😉

katarinamarkova
14. júl 2015

telefonicky?
- dakujem za ponuku, ale momentalne ju nemozem prijat.