Ako si zarobiť popri materskej?

15. feb 2023

Ahojte, ako by som si vedela zarobiť nejaké peniažky navyše popri materskej? Materskú mi vypočítali na 300€, otec dieťaťa platí 50€ mesačne čo teda vyhra nieje. Pomohol by mi mesčný zárobok ešte aspoň 200-300€ kedže z 350€ na mesiac sa ozaj vyžiť nedá.

floki1994
15. feb 2023

A ake mas zrucnosti? Skolu? Prax? 🙂 treba viac info ponuknut 🙂

melanta
15. feb 2023

V práci, v ktorej si robila do materskej môžeš robiť z domu na skrátený úväzok? Ak nie, tak potom podľa zručností. Ty musíš predsa vedieť, aké zručnosti máš, ktoré vieš ponúknuť, aby ti niekto za ne platil.

veronikaszabova
15. feb 2023

Ak mas matersku taku nizku, staci ist na UPSVAR a poziadat o dorovnanie do vysky vyssieho RP.

autor
15. feb 2023

Práveže ja som vždy pracovala iba ako čašníčka čo sa z domu velmi robiť asi nedá😅 popri práci som aj tetovala keď som mala čas ale kedže som na maličkého sama tak to velmi možné nieje.

petamich
15. feb 2023

ako pise @veronikaszabova mas narok na dorovnanie do vysky vyssieho rodicaku (412€), treba podat ziadost na UPSVaR, to je prve prilepsenie a s tym privyrobenim uplne neporadim

kulumulu123
26. jún 2023

Ahoj neviem ci je tento orispevok este aktualny ale ak ano a da sa ti skus napr si vziat popri svojom drobcovi este jedno dietatko na strazenie.. Nemusis nikam odkladat svoje dieta a trocha si privyrobiis... Ale civtovtakto zvladnes musis vediet ty 😊

evisko1998
Odpoveď bola odstránená
Zobraz