Ako si (rýchlo) nájsť prácu z domu?

nastaaaaaaa
28. apr 2024

Mám 19, skoro maturujem na gympli. Skusenosti ako tak predavacka 1 rok + technicka podpora par mesiacov

Potrebujem si najst pracu z kompletne z domu lebo musim byt odcestovana 2 mesiace a nechcem byt bez prijmu

Zatial mi odpisovali len podfukari ako AQUAMOL alebo nejaka Kyievska spolocnost co planuje platit 2k€ v cistom za 3h prace denne.

Su tu nejake REALNE moznosti si zarobit nejake peniaze distancne alebo to mam vzdat?

koniarova
28. apr 2024

@nastaaaaaaa nenapísala si základnú informáciu. A to, že čo vieš vlastne robiť.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
28. apr 2024

@sheila121 tak možno doučovanie?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
28. apr 2024

@sheila121 neviem 🤷 len sa zamýšľam,lebo ma tiež nič nenapadá.

sisa_s
28. apr 2024

Neviem, kolko casu denne tomu chces venovat, ale najrychlejsie vies najst asi call centra...popozeraj inzeraty..nakolko nic speci nemas vystudovane, k inej praci sa nedostanes

zuzanaete
28. apr 2024

Musis byt odcestovana v ramci SK alebo v zahranici? Lebo nie kazda firma umoznuje mat home office zo zahranicia alebo pocet dni je obmedzeny kvoli daniam.

surrender
28. apr 2024

@koniarova 19-ročnú by som si za doučovateľku nikdy nevybrala

katica06
28. apr 2024

@nastaaaaaaa nebolo by ľahšie nájsť si niečo v tam kam odcestuješ?

iwesska
28. apr 2024

Jednoduche - najdi si pracu tam,kde budes odcestovana. S nulovymi skusenostami na HO nikto nezamestna,iba tam,kde budes ponukat nieco a platena budes z obratov = nic nepredas,nic nezarobis.

subartic
28. apr 2024

@surrender ja som mala 19 ročnú a nevedela som si ju vynachváliť. Precvičovala s dcérou SJ na druhom stupni .

sevrin
28. apr 2024

A tá Kyjevská spoločnosť čo od teba chcela? Navigovať drony, či čo?

vanilkovazmrzka
28. apr 2024

100% homeoffice bez ziadnych skusenosti ti nikto neda.

hiddenobject
28. apr 2024

Na profesii mas toho kopec. Len musis vediet cudzi jazyk. Napr toto je super ponuka https://www.profesia.sk/praca/calzedonia-slovak...

nastaaaaaaa
autor
28. apr 2024

@hiddenobject skusala som vela, nie vsade ma beru. dakujem za ponuku, poslala som zivotopis a list

nastaaaaaaa
autor
28. apr 2024

@sevrin haha, customer support

nastaaaaaaa
autor
28. apr 2024

@nastaaaaaaa pre info - moc skusenosti nemam. doucovanie nie je moja vec, chcela by som sa zaoberat niecim technickym a uz som tak aj bola zamestnana docastne, avsak na vacsinu customer support potrebujem vysku, ktoru este nemam. najst si pracu tam kam budem odcestovana bude problematicke kedze sa tam budem musiet registrovat a bude to trochu problematicke so zdanim a neviem ci by to malo zmysel. v hocijakom pripade dakujem za odpovede

slovenka753
28. apr 2024

100 percentny HO ti ziadna seriozna firma bez praxe neda. plus samozrejme vacsina firiem nesuhlasi s pracou zo zahranicia (kvoli daniam)

zuzinabila
29. apr 2024

@nastaaaaaaa ta ponuka pre Calzedoniu vyzera fajn.ak chces lepsie platenu pracu ,tak asi len s nrjakou odbornostou a praxou
Ja som robila u zamestnavatela 3 roky pred tym,nez som mohla nastupit na plny HO.