Ako si privyrobiť popri práci na ÚPSVaR?

10. máj 2021

AHojte... nemate nejaky nápad ako si privyrobiť? robím na UPSVARe, sú tu žalostné platy bohužiaľ, ale práca ma zas veľmi baví, pracujem do 15:00 a už som rozmyšľala, že by som zyvšok dna mohla využiť efektivnejšie a zarobiť si niečo bokom.. Neviete o niečom, kde by som mohla takto porobote pracovať? najlepšie praca z domu

ivkazba
10. máj 2021

Práca z domu? Naozaj? Je tu na túto tému neskutočne veľa diskusií, snáď aj na hodiny čítania. V skratke... úredaj kozmetiky alebo iný MLM, vyrábanie niečoho (handmade), doučovanie jazykov online, prekladanie z cudzieho jazyka, účtovníctvo, programovanie, tvorba a správa web stránok, atď...

natalia912
10. máj 2021

Ja osobne by som to na prácu z domu asi nevidela ..skôr na prácu v nejakom supermarkete napr. Radšej niekde ako brigádnik ako pofiderne práce z domu kde človek nikdy nevie či vôbec niečo zarobí...verím že sú aj také situácie,ale to sú ľudia ktorí v týchto "pyramidach" už idú pár rokov...inak si nemyslím že je možnosť nejakého vysokého úspechu či zárobku...
alebo ak si šikovná tak skús na Tom popracovať a rozvíjať a pôjde to samé...či pečenie, líčenie, česanie, fotenie,...kde si vieš čas zorganizovať...skús premeniť svoje hobby na zdroj zárobku🙂 tak či tak všade musíš začať od nuly...držím palce🙂

helen35
10. máj 2021

Ahoj napíš mi správu. Tak ti napíšem konkrétne

autor
10. máj 2021

@natalia912 ahoj, praveze háčkuje vo volnom čase, ale popravde, nikto nechce vyhodiť za hačkovane veci tolko eur kolko to realne stoji a aby som nebola stravova, bavlnky tiež nieco stoja.. tak ja neivem, pride mi to vsetko take pofiderne, preto som sa pytala ci nepoznate nejaku dobru firmu ale asi taka existovať nebude

natalia912
10. máj 2021

Vieš ono ak je niekto s niečím spokojný,tak poväčšine nepovie čo robí ak robí z domu,lebo však nebude si "tvoriť" konkurenciu

miriama1102
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romana_betterstyle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa_s
12. mar 2022

@romana_betterstyle si tu nova, tak ti rovno napisem, vlozis to hocikde na MK, forum, diskusia, zmazu ta 😉 nie je to tu povolene, takze svoju klientelu hladaj inde