Ako si môže tehuľka privyrobiť?

maschena
5. feb 2018

Zdravím ,má tu niekto prosím skúsenosť s ,,prepisovaním textov,, ako so ,,zárobkovou činnosťou,,?
Som tehu a predošlú prácu už vykonávať nemôžem, tak by som chcela prispieť do rodinného rozpočtu aspoň takto.
Potrebovala by som niekoho, kto mi ,,lopata systémom,, vysvetlí, ako to funguje, kde začať a pod.
Za akékoľvek info vopred ďakujem 🙂

zazrak1991
5. feb 2018

ja som od začiatku tehotenstva na PN, a tiež stále hľadám niečo takéto, kde zarobím nejakú korunu, ale nič som nenašla, okrem vyplnania dotaznikov, co mi teda este nič neprinieslo. Vieš o niečo konkretnom? Rada sa pripojim do diskusie, aj ja si nechám poradiť 🙂

blackcat8885
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanamyl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prozba
15. feb 2018

Ahojte kočky, takúto prácu som aj ja hľadala dávnejšie a k niečomu takému som sa nedostala.. no dostala som sa ku krásnej a voňavej robote. Ak by ste mali záujem, prosím do IP..

kalamityjane
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jendzela
22. feb 2018

Ahojte, ja robim na od 1.materskej s Oriflamom, naspat do prace sa nechystam, nepredavam vela ale registrujem. Ak by ste chceli vediet viac, napiste mi, alebo pozrite tu www.ori4you.sk rada poviem aj vysky financnych bonusov
@zazrak1991
@maschena

jonatanka85
22. feb 2018

Zdravím všetkých nadšencov detskej literatúry. Ak chcete získať pre seba či pre svojich blízkych nádherné anglické knižky za super ceny a k tomu možnosť privyrobiť si, staňte sa nezávislým poradcom pre jedno z najznámejších britských vydavateľstiev Usborne. Pre viac info mi prosím napíšte správu.

zuzana86p
14. mar 2018

ahojte, ja som natrafila na tuto stranku, ale netusim ci to funguje. Ide o prepisovanie ciselnych kodov.

http://usmoney.win/9305533331184/

nemate s tym niekto skusenost?

Dakujem

janetulka
23. máj 2018

Ja pracujem s kozmetikou Farmasi, som spokojna ..ak mate zaujem dozvediet sa viac , kludne mi napiste a vsetko vysvetlim

bebka05
23. máj 2018

Robíme s ďalšími kočkami a chalanmi na jednom projekte cez fb a instagrame a uvádzame nové produkty na trh. Chcela by som nájsť schopných a ambicióznych ľudí, ktorí by chceli byť ambasádormi tejto značky.
Ide o kozmetiku.
Výhodou nie sú žiadne vstupné ani registračné poplatky, nie je potrebné zakúpiť žiadne balíčky.
Ide o spravovanie skupiny na FB, o ktorú sa treba starať a postovať v nej.
Zo všetkým pomôžem, naučím.. ja osobne mám veľmi dobré výsledky za krátky čas 😊.
Kto má záujem info 📩

prozba
23. máj 2018

@bebka05 o akú kozmetiku ide?