Ako sa účinne brániť proti intrigám v práci?

alana1
24. jún 2016

ahojte
urcite to niektore z vas zazili, prosim o rady, tipy a triky ako sa nenechat zamotat do intrig "milej" kolegyne.dakujem

natalym
24. jún 2016

No nenechať sa predsa.

seahorse27
24. jún 2016

Nezapajat sa do intrigánskych debat, robit si svoje a mat ju v pazi.

tobnuf
24. jún 2016

Zo svojej vlastnej skusenosti viem .. mala som takuto koleginu.. nikdy nepovedat viec nez treba. Iba o robote. Lebo vsetko co jej povies bude pouzite proti tebe..

womankc
24. jún 2016

@alana1 brániť sa v podstate nedá nijako , lebo či sa zapojíš , alebo nie , aj tak budeš tá "zlá" ja som to robila v podstate tak , že som to ignorovala ak sa stala taká situácia , že som bola konfrontovaná vtedy som situáciu vysvetlila a zas nechala tak, aký si kto urobí úsudok zväčša ľudia pochopili. Potom som zostala v kancelárii len s dvoma kolegami a teraz je mi sveta žiť 😎 , žiadne ohovárie, žiadne stresy ....

misel0806
24. jún 2016

@alana1 proste ,nevsimat si take,veci nikdy nevies ako sa to moze zvrtnut proti tebe.. Alebo hrat jej hru😊

diazepam
24. jún 2016

@alana1 ahoj akurat riesim nieco podobne,moja koleginka slizka ako had:@ vypisuje mi na listocky co vsetko som neurobila,popritom mam vsetko ok,stazuje a vyplackava sa pred veducim proste traposka...

rheuska
24. jún 2016

Konfrontovať pred svedkom. Normálne sa jej opýtať, že čo ma za problém. Tíško bez kriku. A treba jej povedať, že si stastra, ze nemá svoje problEmy, ze rieši cudzie. A, ze jej prajes. Ale svoj život si riešiš sama a ak budeš zvedavá na jej názor, tak by si sa opýtala.

elise
24. jún 2016

Neriesit

karkana
24. jún 2016

aj ja som mala také kolegyne,,,,,ale ja som bola vždy taká aká som, žiadna pretvárka,,na ničej strane ,šefovi pozdraviť ,pracovať,nič navyše ,,,,a hlavne ,ked videli, že ma nič nerozhádže,,,,tak ich to rozhádzalo,,,,,,,,,,,a šef sám zistí,,,,kto aký je,, také trapošky si samé zle narobia 😨 -ale ja som sa aj zasmiala už dakedy,sú dobré na pobavenie

alaguema
24. jún 2016

@alana1 úplná ignorácia, vôbec neriešiť.

anina37
25. jún 2016

tak takéto mám aj ja..napr. (nešlo o prácu) vraj doma nič nerobím len manžel 😀 tak som na šatni raz na otázku čo idem robiť doma odpovedala na plnú hubu nech počuje aj dotyčná: "NIČ. LAHNEM SI HORE P**OU A BUDEM LEŽAŤ. MOJ MANŽEL JE TAKÝ ZLATÝ ŹE UROBI VŠETKO" 😀 😀 farebná bola celá až do bordova chytila odtieň, mám pokoj od vtedy....

misela36
25. jún 2016

Myslím si,že sa to ani nedá.Keď jednu kolegyňu uzemním,neskôr sa nájde ďalšia 😠 .Podľa mojich skúseností čisto ženský kolektív je najhorší.Nedaj Bože mať dobré rodinné zázemie,zručného manžela,zdravé a šikovné dieťa.