Ako sa stať letuškou?

matinaa
23. aug 2023

Ahojte neviete ako sa dostať na letušku. Aké sú podmienky? Je to náročne?

stellarstar
23. aug 2023

@matinaa pozri témy pod tebou

aaaa1111
23. aug 2023

je to jedna z najhorsich robot, ake su. ziaden rodinny zivot, budes sa stretavat casto s ludmi inej kultury, ktori ti budu neustale davat najavo, ze si len handra. je to narocna praca, hlavne na psychiku. ak nie si odolna voci konfliktom (rataj s tym, ze po tebe budu cestujuci zjapat, neustale sa na teba stazovat), tak ani nad tym nerozmyslaj

danieladeley
23. aug 2023

@aaaa1111 a to si pre ktoru letecku spolocnost pracovala?

aaaa1111
23. aug 2023

@danieladeley to neviem, ja som letusku nerobil, ale moja znama. a prave preto to nechala + nizky plat

domi235
23. aug 2023

@matinaa chod na tiktok na profil @bibipars, je slovenka ktora zacala robit letusku a ma o tom videa. Pozistuj si, ked ta to laka vyskušaj. Ved odidsť môžeš, to ti nikto nezakaže.

sweet20
23. aug 2023

@domi235 ma aj instagram.. akurat vcera som pozerala, ze ako sa ucili v bazene na vode pristavat, teda evakuacia ludi,, ze sa ucila hasit , rodit.. vela veci..

matinaa
autor
23. aug 2023

@domi235 poznám super baba 🙂

sisa_s
23. aug 2023

@sweet20 len kolko sloveniek sa dostane k praci v Emirates 😀

@matinaa oznacim ti letusku, mozno pomoze
@mamamasama

matinaa
autor
23. aug 2023

@sisa_s ďakujem písala som jej ss

domi235
24. aug 2023

@sweet20 ma prijemne vystupovanie Bibipars, urcite poradi. 👌

domi235
24. aug 2023

@sisa_s ak si zistis ake su podmienky prijatia, poradi ti niekto kto tam robi, budes si verit tak sa dostanes

aculy
24. aug 2023

@aaaa1111 mám za sebou desiatky letov, ale zjapat cestujúceho po letuške som v živote nevidela 🙄

johaninka
28. aug 2023

@matinaa Stredná škola pre letušky je v Košiciach alebo po hocijakéj strednej alebo VŠ si môžeš urobiť polročny kurz v Trenčíne. Inač nechápem tie negatívne reakcie? Plat je fajn a zároveň sa krásne naučíš jazyk a uvidíš veľa miest. Ja keď vidím tie krásne upravené letušky v uniformách ako prechádzajú halou do lietadla 😂 nedá sa odradiť.

domi235
28. aug 2023

@johaninka ja si tiez rada pozriem videa letušiek, krasne upravene, pekne uniformy. 👌

monkka85
3. máj 2024

Ak sa chcete stať letuškami na profi úrovni s odbornou kvalifikáciou (Osvedčenie palubnej posádky - CCA - Cabin Crew Attestation), pozrite sa na ponuku intenzívneho kurzu pre letušky a stevardov ⬇️⬇️⬇️

https://www.lemarjet.com/sk/intenzivny-kurz-pre...