Ako sa obliecť na pracovný pohovor, keď som plnšej postavy?

11. máj 2022

Dobrý podvečer prajem, ďalší týždeň ma čaká pracovný pohovor. Uchádzam sa o miesto v administratíve. Mám plnšiu postavu, som nízka, prosím, poraďte čo na seba aby som nevyzerala ako niečo malé guľaté. 😀 Ďakujem veľmi pekne 🙂

bimbambom
11. máj 2022

No mne sa raz na pohovore roztrhla blúzka , bolo tak teplo , že mi spodnička trčala spod sukne , tak som ju mala na sebe prilepenú a ako bonus priamo na pohovore som si rozmazala obočie . Nikoho to nezaujímalo 🙂 hlavne žiadne legíny , rifle a je to .

sjuzi
11. máj 2022

Šaty rovného jednoduchého strihu (nie na ramienka) a sako sú príjemná a overená kombinácia. Teraz už bude aj teplejšie, tak možno aj ľahšie šaty v peknom strihu či vzore primeranej dĺžky k postave. Napr. takéto niečo: https://sk.pinterest.com/pin/439593613630674552/
https://answear.sk/p/sako-answear-lab-cierna-fa...

jaja20
11. máj 2022

Čierne elegantné nohavice ťa pekne predlžia,k tomu dlhšiu bielu blúzku alebo elegantnejšiu tuniku. Keby nebolo veľmi teplo,odporúčam aj kardigán bez zapínania,ten fajn zakryje široké boky. Prípadne puzdrové šaty,ale tie musia fakt dobre sedieť,aby ťa nič neomínalo,lebo inak sa budeš cítiť nesvoja.

lopka1313
11. máj 2022

Ja som mala tmavomodre obtiahnute nohavice (slusnejsie leginy, elegantny typ), oranzovu bluzku/tuniku/volnejsi strih s kratkym rukavom a tmavomodre sako.
Normalne si oblec elegantnejsie gate (ale ak si fakt nieco male gulate, tak volne oblecenie Ta podla mna este zvacsi), nejaku elegantnu bluzku/tuniku (ta moze byt v urcitych vacsich partiach volnejsia) a dobre padnuce sako. A elegantne boty.

zuzubb007
11. máj 2022

Pekne saty vhodneho strihu k postave 😉

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
11. máj 2022

@mb2021 To nie je pravda 😄
Autorka: Saty a opatky ti predlzia postavu. Nemaj obaju, riesia sa tvoje skusenosti, nie vyzor. Drzim prst.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. máj 2022

@mb2021
@beata_k žiaľ je to pravda, veľmi záleží na koho natrafiš... Našťastie mám pohovor so ženou, majiteľkou firmy... Ale chcem sa aj tak pekne obliecť a urobiť dojem... Keď som ešte nemala deti a 10 kilo navyše tak som vyzerala celkom k svetu a nemala som núdzu o pozornosť chlapov a tak isto to bolo aj ľahšie komunikovať v práci s klientom a aj so šéfom ... Žiaľ výzor je silná zbraň... Teraz ako mi roky utekajú musí stačiť len mat niečo v hlave 😂

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
11. máj 2022

@mb2021 Moj muz je personalista. Babenky skusali svetko. Pozriet sa pozrie, ale zeby mu mozog odkrvilo tak to nie. Ak kandidatka nebude dobra, iba pekna tak ju vyhodia...robota pre neho nevyse.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iveta1970
11. máj 2022

Ja som mala dnes pohovor....oblečenú som mala dlhšiu blúzku, decentný vzor a biele nohavice. Pohovor bol síce cez google meet, ale aj tak bola zapnutá kamera....cítila som sa príjemne.

beata_k
11. máj 2022

@mb2021 IT je kapitola sama o sebe 😃

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli2782
11. máj 2022

Ja by som si asi práve zvolila sukňu, ktorá vyzdvihne krivky (na telo) a blúzku. K tomu obyčajné štekle na malom opätku.
Kamarátka robí pohovory a ver mi, veľa robí to ak vidia, že si sebavedomá a nebojíš sa 😊

luccija
11. máj 2022

Ja by som si dala dobre sadnuce šaty

bilancia
12. máj 2022

ja by som dala nejaku peknu volnejsiu bluzku a dlhsiu (pod kolena) puzdrovu suknu,

engynka
12. máj 2022

Skus si dat do Pinterestu klucove slova: job, interview, outfit, plus size alebo tak nejak a najde ti kopa schopnych outfitov.
Ja by som kludne isla aj do rifiel, kosele a predlzeneho saka, opatky. rifle uz nie su zrovna nieco neslusne v porovnani s tym ake vytahance sa nosia teraz a spolu s koselou, predlzeniu bluzkou, sakom a opatkami je to slusny moderny fit outfit
Vyhla by som sa leginam, divokym tunikam a balerinkam

spadnutaslivka
12. máj 2022

no lebo NAJ model je tá baba s roztrhanými rifľami 😀 🙈 Rifle na pohovor by som riskla jedine čierne a k tomu slušivú blúzku. Ale to by ti museli ozaj sadnúť. Ale skôr by som sa im vyhla oblúkom a roztrhané za žiadnych okolností nebrať.