Ako sa dá privyrobiť popri práci?

sarakkk
4. apr 2024

Ahojte, potrebujem poradiť ako si privyrobiť popri práci? Niečo ako strazenie deti alebo predávanie avonu... mate nejaké typy alebo niečo čo vy sami práve robíte? Ďakujem za odpoveď

sissy27
4. apr 2024

@sarakkk tak z predaja avonu nejaké extra zárobky mať nebudeš, to by si fakt musela mať obrovské objednávky. A čo sa týka opatrovania detí - to je celkom reálne, ale zas otázne je, koľko času tomu vieš venovať.

22abigail22
4. apr 2024

@sarakkk
Záleží najmä od toho akú máte pracovnú dobu.

Ja som v minulosti (cca 7 rokov dozadu) vykonala naraz až 3 práce :
1. Práca na TPP : pracovala som za linkou v tlačiarní
- práca od pondelka do piatka 8hodín/denne, striedala sa mi denná a poobedna smena (6:30-14:30 a 14:00-22:30) plus občas nočná (22:00-6:30)
2. Brigáda :v Jednote
- práca len za pokladňou, iba víkendy (od 6:00 do 19:00 sobota aj nedeľa)
3. Privyrobenie : doučovala som angličtinu deťom ZŠ

alickapusinka
4. apr 2024

Vyhľadávaj pre RK nehnuteľnosti dobre platene.

sarakkk
autor
4. apr 2024

@alickapusinka A ako to funguje? Viete o tom niečo viac?

lakebabe
4. apr 2024

@sarakkk z avonu nezarobis nič, pozri si práce na čiastočný úväzok z domu je toho na profesii dosť, nejaké call centra, príp som videla účtovným firmám chodiť vypomahat nahadzovať doklady, moja suseda chodila tiež do jednoty pomáhať , alebo kamoška si dala inzerát a chodí po normálnej práci upratovať byty umývať okná ma dosť veľký nával hlavne víkendy, sviatky a večer ale dala nižšiu cenu ako agentúry.

sarakkk
autor
4. apr 2024

@sissy27 víkendy a od pondelka do piatku od 18

sarakkk
autor
4. apr 2024

@lakebabe nad upratovaním som uvažovala len tu na okolí je takých ľudí veľa a tak neviem ci tu by to malo zmysel ale za skúšku nedám nič

lakebabe
4. apr 2024

@sarakkk vyskúšala by som aj u nich je toho veľa ale su to čisté peniaze. Vieš keby ideš napr piecť musíš dat vstupný kapitál suroviny atď. Toto nie kúp si handry prostriedky a to ponukni ako benefit že máš svoje čistiace prostriedky a si mobilná. Ona oslovila aj par realitiek ci nechcú služby a veru
sa niekedy nezastaví chodí upratovať aj po
prerabkach a vchody. Všetko na ruku.
Daj si inzerát na fb lacnejšie ceny na začiatok ako majú druhi a zaregistruj sa na tu stránku co to zastresuje

alickapusinka
4. apr 2024

@sarakkk áno nájdete si RK oni aj hľadajú ľudí na vyhľadávanie bytov/domov v okolí. Potom vy hľadáte dávate typy realitný maklér ich oslovi a dajú nehnuteľnosť ktorú ste našla predať po predaji ako zložia kupujúci celu sumu vám idu peniaze niektorí dávajú 100 eur niektorí 200 eur podľa lokality typu nehnuteľnosti že či dom/byt. Nechodíte nikam len potrebujete počítač a mobil. Vy nikoho nejdete prehovárať všetko robí realitný maklér vy len hľadáte.