Ako predávať cez eshop?

wildluccia34
8. mar 2014

Ahojte,čoskoro sa chystáme rozbehnut obchod,viac-menej mám už všetko naštudované,čo mi k tomu treba,ale chcela by som veci predávat aj cez e-shop,prip.cez fb..a tak neviem,ako to je,ked bude mat niekto záujem s e-shopu,a tovar budem mat v obchode,treba to nejako odpisat,alebo ako??Dakujem

sashabb
9. mar 2014

Trochu nechápem ako to myslíš, škoda že si dala iba otázku a nie diskusiu.
E-shop má svoj systém, kde budeš mať nahodený zrejme všetok tovar nie? Budeš tam mať uvedený počet kusov, čiže pokiaľ budeš predávať súbežne aj v obchode aj cez e-shop, tak v e-shope budeš musieť odpisovať kusy.
V obchode budeš mať pokladňu, čiže ak by si predávala cez FB tak automticky dávaš blok z pokladne. Pri e-shope budeš tlačiť faktúry.
Alebo e-shop mysliš iba nejaký bazar? že budeš mať stránku napr. tuna na MK a predávať cez net? lebo to nieje klasický e-shop.

ivetkab.
9. mar 2014

ak to budeš robiť normálne oficialne, tak ked si niekto niečo objedná cez e-shop, tak si to normálne odpíšeš a prihodíš k tomu bloček. Neviem aké skúsenosti ešte k tomu treba. Skús si niečo objednať cez net, a uvidíš čo k tomu dostaneš. Normálny doklad. A keď si si všetko o obchode naštudovala, tak neviem čo tu nie je jasné, ak niečo vyskladníš, tak to odpisuješ ... 😀

janusa28
16. okt 2014

ahoj, moze byt eshop administracia spojeny s uctovnictovm aj skladom a pod. je to o tom ako to programator co robi eshop super urobi. poznam jedneho co to robi na zivnost je fakt dobry a vo vsetkom ti poradi, spolupracuje s dizajnerom takze tie eshopy okrem toho ze su vymakane su aj pekne. nech sa dari. ked chces ozvi sa poslem ti na neho cislo