Ako prácou sa živíte?

29. mar 2024

Cim sa zivite same? Akou pracou? Otazka sa tyka sa iba tych, ktore nie su zamestnane, teda su firma, alebo szco a realne sa aj uzivia.
Dakujem za inspiraciu.

egonsk
29. mar 2024

psychickou aj fyzickou 😉

martinkatinka
29. mar 2024

Aha, tak nic, ja nepodnikam.

denkabemommy
29. mar 2024

Uživíš sa čímkoľvek, v čom si dobrá a presvedčená o tom, že to má zmysel. Lebo môžeš robiť to isté, čo niekto iný. On zarobí milión a ty budeš v mínuse, len preto, že ty sama nebudeš stotožnená s produktom. 😉 takže rob to, čo baví teba, nie to, čo iným vynáša zisk.

autor
29. mar 2024

@denkabemommy O to mi nejde. Potrebujem sa inspirovat. Neznamena to, ze budem robit to iste. Dnes je tolko novych moznosti, ktore ma nemusia ani napadnut. Rada sa ucim nove veci a ci ma bavia, zistim az potom.

lucik194
29. mar 2024

nepis ako anonym a napisem Ti

1ryba
29. mar 2024

poctivou

1ryba
29. mar 2024

Ak ti to pomôže, mám známe, ktoré sa živia ako účtovníčka na živnosť, prekladateľka, učiteľka v súkromnej škole, jazykovej škole, inštruktorka v autoškole, ktorá je zároveň majiteľka, kaderníčka, kozmetička, nechtárka. Tiež poznám také, ktoré ako nechtárka, kozmetička, cukrárka robia iba na čierno, lebo normálne ich to neuživí. Tie učiteľky to tiež robia popri zamestnaní, len učenie na živnosť ich neuživí.

subartic
29. mar 2024

ja mám klienku ktorá má upratovaciu firmu a teda môžem povedať že sa uživí krásne.

milanm12
31. mar 2024

Robím externé akcie a reklamu jednému nemenovanému gastro podniku. Práca piatok, sobota. Zárobok okolo 3-4k.