Ako dlho ste pracovali u jedného zamestnávateľa?

22. júl 2022

Ako dlho ste najviac pracovali v zamestnaní ??? Myslím u jedného zamestnávateľa. Ja som 12 rok a m pocit vyhorenia. Žiaľ výpoveď dať nemôže, nakoľko v našom regióne je ťažké sa zamestnať. No cítim sa zle. Úzkosť ,panicke ataky....je mi z toho 😔

pieksamaki
22. júl 2022

Treba zmenit....

lenka7477
22. júl 2022

skús PN aspoň mesiac , normálne Dr. povedz čo je vo veci - možno potrebuješ len oddych - áno riešenie je ako píše
@pieksamaki . Ale ako píšeš je v tvojom okolí minimum prac. príležitostí. ☹

simca06022011
22. júl 2022

Tiez tak... 😂 Prisaham najradsej by som sa na to 💩 a isla vykladať tovar do tesca 😂 hlavu hore, aj horsie moze byt

autor
22. júl 2022

@pieksamaki
@lenka7477 och dievčatá normálne bojujem. Tí ľudia mi už idú na nervy. Normálne to nezvládam. Každý deň bolesť hlavy, vysoký tlak, triaška keď príde nejaký zákazník. Mám šéfa,no organizačné veci nepreberaju ludia s ním ale volajú vkuse mne a pritom som len pracovníčka. U som im to x krát povedala,že nech to riešia so šéfom,no to akoby som hrach na stenu hádzala.

autor
22. júl 2022

@simca06022011 to viem. Len nejak to na mňa doľahlo.

simca06022011
22. júl 2022

Treba zacat byt hnusny na ľudí, bývalá kolegyns ma naučila. Tiez chodili dookola niektori ako neandrtalci a nedali si pobedat, vynadala im, vyhodila a nech idu za sefom 😂 detto oststni zamestnanci, rovno za ňou a nech sa rozkraja, tak tiez tak... Vsetci jej zacali vykat a bali sa jej ako čerta ale dosiahla svoje, začali chodit kam bolo treba a za kym bolo treba, robit si objednávky vopred, volat skor ako sa dovalia atd... Tiez bola na prášky lebo kopec prace mala a este každého okolo riešiť. Myslim ze aj na nervy nieco brala nakoniec si nasla kludnejsiu prácu ale dlho bojovala

autor
22. júl 2022

@simca06022011 fakt sa cítim hrozne. Snáď to prejde.

simca06022011
22. júl 2022

Tak chod na pn, ja som teraz - doslova zo stresu - taka chora ze pnka dlhocizna bufe po 2t pobyte v nemocnici. Kasli na to a oddychni si.

kormino
22. júl 2022

33 rokov u jedneho zamestnavateľa,potom zrušili resp.presunuli pracovisko o 60 km dalej.Teraz mam uz druhú prácu rok.Mám 52 rokov a druhé zamestnanie,doma som mbola rok s dcérou a 4 mesiace pn.Ostatné roky som pracovala od maturity,

jaja20
22. júl 2022

Od maturity,teda 20 rokov,som pracovala u jedného zamestnávateľa. Keď som potom nastupovala do novej práce,tak sa šéfka strašne čudovala,že či je to fakt pravda,že je toto iba moja druhá robota 🙂

bambinomio99
24. júl 2022

Tak treba zhodnotiť prečo si vyhorena a začať to riesit postupne bod po bode a zmeniť to
Lebo môže byť na chybe firma,kolegovia ale aj ty

lenka7477
15. aug 2022

No ako ?

autor
15. aug 2022

@lenka7477 mala som týždeň dovolenku.Prvý deň po dovolenke a panicky atak.Som neskutočne nervózna .Každý má vytáča. Proste jedno a to isté dookola ako v robote,tak doma.