Ako čo najlepšie napísať životopis?

evka64
3. aug 2022

Ahojte, prosim ako co najlepsie napisat zivotopis? Na nete je kopu vzorov. Po 7mich rokoch doma si budem hladat novu pracu. Prosim poradte.

8eva8
3. aug 2022

choď na profesia.sk tam nájdeš postup ako na to

evka64
autor
3. aug 2022

@8eva8 vsak prave na profesii je milion vzorov

iwesska
3. aug 2022

@evka64 Vsak si vyber na profesii vzor a chod krok po kroku,je to zrozumitelne aj pre zaciatocnikov. Su tam len moderne formy. Hadam nechces,aby ti niekto vyberal este aj sablonu. Zas musis byt aj trosku aktivna,ked si chces tu pracu najst.

zmrzlinka2021
3. aug 2022

@evka64
dôlezite je aby si si uviedla aj co si robila tych sedem rokov. MOzno si nemala klasicky job, ale mozno si si spravila kurzy, vzdelavala sa, zlepsila kvalifikaciu, posunula sa v jazykoch... Nech to nevyzera tak, ze si 7 rokov po pracovnej stranke len kvasila.

Daj si CV skontrolovat niekym, kto je sikovny, vyjadruj sa jednoznacne, exaktne, ziadne "anglictina pasivne" a podobne hlody...

Treba hlavne uvadzat prax, co si robila a pripravit si na pohovor svoje uspechy, akym si bola prinosom v predchadzajucich pracach, co si dosiahla...

evka64
autor
3. aug 2022

@zmrzlinka2021 dakujem pekne za odpoved 🙂
Mala som pracovny pomer pocas MD a RD...k 30.6. som ho ukoncila, z dovodu nepriazniveho zdrav.stavu dietata. Nerobila som ziadne kurzy, ani dovzdelavanie...mam 3.stupen VS. Tak preto ani neviem, co ako napisat...no skusim daco vytvorit.

nikdenikto
3. aug 2022

@evka64 ak ti pracovný pomer trval do 30.6.2022 tak nemáš v životopise žiadne okno....normálne uved posledné zamestnanie do tohto dátumu a MD, RD nemusis vôbec spomínaťv CV.

evka64
autor
3. aug 2022

@nikdenikto dakujem, tak spravim.