Ako by ste reagovali?

1. jún 2024

Ahojte, ako by ste reagovali na prístup spoločnosti, ktorá si vás zavola na pohovor, je z vas nadsená, tlačí na vás či máte ešte iné ponuky s tým že im poviete že mate ale uprednostnite toto kvoli platu stmosfere a pod., date mail na vyplnenie dotaznika s osobnymi udajmi s tym ze vam bolo povedane ze 1.6 je nástup a uz vyse tyzdna vás ignorujú, v správach mám videné a ziadna ochota keď už napisať, že z nejakého dovodu vás neberú aby ste necakali jak j*****í tyzden a oni vas tato nechutno ignoruju s tym ze si po tyzdni precitaju spravu ale neodpíšu. Ano viem zmluva nebola podpisana ciže nemozem nic, ale nesralo by ma to vobec keby ma nevodia za nos jak tela a nedohaduju somnou veci s tym ze 1.6 mam prist ked mi podlu v ten den dotaznik ale do dnesneho dna mail nikde a ignoranstký prístup

domkakvet
1. jún 2024

Tak im zavolaj ty, ze dotaznik si im uz poslala a opytaj sa kedy mozes prist podpisat pracovnu zmluvu.

egonsk
1. jún 2024

Taketo spravanie sa uz zial stava celkom beznym aj v inych poziciach v ramci firmy. S tym nic nenarobis, treba len ist dalej.

kandelabra
1. jún 2024

Nastve to, ale podla mna mozes byt rad/a ze sa takto vyfarbili rovno a nie az po nastupe do prace...