Aké máte skúsenosti s prácou v Planeo elektro?

grizzly7
15. dec 2019

Ahojte, prosím, vie niekto, aká je práca v Planeu elektro ? Ďakujem pekne vopred

gamakage
15. dec 2019

@grizzly7 osobne s tým skúsenosti nemám ale asi to záleží aj od kolegov ktorých budeš mať a akú prácu budeš vykonávať - lebo poznám príklad kde kolega odišiel z našej práce a začal v Planeu a je nadšený a naopak máme nového kolegu ktorý z planea odišiel a je spokojný u nás vo firme.. takže ťažko teda povedať aká to bude práca pre teba

arcticcode
16. dec 2019

Ja som tam bol na pohovore. Fix 300€ a zbytok podľa toho, čo predáš. Roboši tam boli vyškerení, takže až také zlé to asi nebude. Každopádne mi to týpek vysvetloval tak, že tých 300€ fix to je za večernú udržbu predajne, že máš pridelený svoj úsek a dokladáš tam tovar, povysávaš pokrovec a podobne. No a zbytok podľa toho, čo predáš. Osobne si tiež myslím, že bude kapičku rozdiel v tom, či ťa šupnú na oddelenie s baterkami a USB kľučmi, alebo na oddelenie s chladničkami a pecami.

eliska13
16. dec 2019

@grizzly7 môj spolužiak robí v Nay a je veľmi spokojný

len_nig
16. dec 2019

Ja som tam spokojná veru nebola, ale to už bolo tak 6 rokov dozadu. Plat podľa toho ako predáš, strašne tlačia na predaj predĺženej záruky a keď to nepredavas toľko čo žiadajú len sa vyhrážajú. A dosť sa narobíš aj fyzicky. Tiež musíš len stat celý deň, my sme mali zakázané si sadnúť

iloveme
15. júl 2020

Ahoj.Mate este niekto skusenost s pracou v planeu? Moja znama tam robi niekolko rokov tak snad to nie je az tak zle.Ona si pochvaluje ale tak mozno len keca.Preto sa pytam na nazor niekoho ineho.

lenuska9999
7. júl 2021

@grizzly7 vidím, že staršia diskusia ale pridám sa, snáď sa niekto ozve... chcem sa opýtať neviete kolko % tam potom dostane predajca z predaja ?

janoslav
22. jan 2022

@lenuska9999 ahoj. Takže z predaja máš 1%, nejaké vybrané produkty - označenie "top produkt" 1,5 %.. A možno na predajni 5 veci co majú 5% ale to sú drahé nepredajne veci.. Takže nič moc.. Je to tu bieda.. Výplatu nám robia víkendy.. Proste 2 víkendy a ne splnený plán máš 650 v čistom.. Dovi dopo..

janoslav
22. jan 2022

@grizzly7 ja som pracoval v okay, Nay, aj Planeo elektro ( dokonca keď niekto davno poznal sieť Technomarket)

Takto vám to napíšem. V planeu ste predavač, upratovačka, skladník, pokladník a to za jeden plat.
Vedenie si ide svoje a je úplne mimo.
Každý kto vie počítať a má kus v hlave tu nemôže robit.

V napr Nayke budete len predavač ale i to budú na vás také tlaky že za 700 v čistom cca plus ale skôr minus sa na to vy...

Niekedy to bola práca snov kde sa pohyboval plat 1000 eur také 20 rokov dozadu.. Teraz zoberú každého.. 😐

janoslav
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thor21
Včera o 20:23

@eliska13 Ahoj, stále robí tvoj spolužiak v Nayi ? Je spokojný alebo už je preč ? 🙂