Aké kvality by mal mať dobrý zamestnanec?

buberova
3. aug 2022

Čo by ste povedali zo svojich skúseností?
A druhá vec, ako človek na sebe môže pracovať, aby ich získal? Chápem, že človek si môže pozerať videá ako pracovať s excelom alebo ísť na kurz, ale ako sa naučiť samostatnosti, zodpovednosti a ďalšie soft skills? A ako vlastne úprimne zistiť, na čom pracovať?

liz_lemon
3. aug 2022

hlavne nebyt konfliktny a nevyvolavat spory na pracovisku

liljana
3. aug 2022

Spolahlivy, skuseny a pracovity.

nerya
3. aug 2022

Najprv si musíš nájsť robotu a potom sa zlepšovať v tom co ti treba... Nám momentalne treba ľudí ktorí chodia načas, chodia do práce pravidelne nie ako väčšina kedy sa im chce a vedia aspoň slovko po Anglicky 🤷🤦
Pripadne Excel ti nie je nejako potrebný ak pôjdeš robiť do fabriky na linku alebo zdravotnú sestru,🤷 najprv si rozmysli co vlastne chceš robiť

elenita
3. aug 2022

Za mna zodpovedny, lojalny voci zamestnavatelovi, spolahlivy, dosledny. Ak niecomu nerozumie, kludne sa na rovinu spytat. Ja mam rada cestnost a otvorenost a nemam rada konflikty (take tie zakulisne intrigy), takze aj z pohladu kolegyne aj z pohladu potencialneho zamestnavatela je pre mna vitany nekonfliktny, ale priamy clovek.

felycity
3. aug 2022

pracovity, lojálny, vedieť pracovať v tíme , otvorený novým možnostiam , cestný, skúsený - no nie vo všetko môže prísť úplne skúsený, dať šancu sa zapracovať, samostatnosť nadobudne až skúsenosťami

melanta
3. aug 2022

Dochvíľnosť - ak mám byť v práci 7:00, tak to znamená 7:00 a nie 7:05.
Dôslednosť - ak čokoľvek robím, robím to na 100%, všetko, čo nie je urobené na 100% nie je urobené. Neexistuje, že niečo urobím na 80%. Ak je to na 80%, tak to urobené nie je.
Spoľahlivosť - čo poviem, to platí, na čom sa dohodnem, to platí.
Priamosť - ak niečo neviem, opýtam sa, nečakám kým to urobím zle. Ak niečo nestíham, poprosím o pomoc, nečakám kým príde termín a nebude to hotové.
Ochota učiť sa - myslieť si, že budú so mnou spokojný aj keď budem stagnovať, je veľký omyl. Kariérne aj platovo sa posúvajú ľudia, ktorí vedia viac ako ostatní a ktorí sú vo väčšine podstatných oblastiach pred ostatnými.
Lojálny voči zamestnávateľovi ale aj kolegom. Žiadne ohováračky, intrigy. A žiadne klamstvo - tam mám nulovú toleranciu. Ak komunikujem s klientom či zákazníkom, tak som vždy milá a príjemná, aj keď nemám svoj deň, oni za to nemôžu a nie je to ich problém. Ostatné záleží dosť na tom, o akej práci a pozícii sa bavíme.

salamistka
3. aug 2022

povedzme si úprimne, pre zamestnávateľa je je najlepší ten, ktorý pracuje veľa a za málo 🙂 čo sklonia hlavu pred každým nezmyselným príkazom, zdvihnú telefón šéfovi aj počas dovolenky alebo víkendu a vo voľnom čase dorobia čo treba na úkor svojho súkromného života :D teraz nepíšem o sebe, aby bolo jasné 🙂

kvetinka75
3. aug 2022

spoľahlivý a nekonflikný. Ostatné závisí od toho, v akej oblasti si hľadáš prácu.

melanta
3. aug 2022

@salamistka povedzme si úprimne, ak niekto má takéhoto zamestnávateľa, tak preto, že sa tak rozhodol a toleruje to. Ja som nikdy nezažila to, o čom píšeš.

salamistka
3. aug 2022

@melanta ani ja, ale počúvam klientov, ktorí k nám chodia, na dosť miestach to nie je ružové...

buberova
autor
3. aug 2022

@nerya ja mám prácu, už 4 a pol roka som na jednom mieste. Ale aj tak premýšľam ako byť lepšia... Na tomto mieste, ale možno aj v budúcnosti na iných... 🙂

Každopádne ženy, super rady a úvahy.. ďakujem pekne ☺️

zmrzlinka2021
3. aug 2022

@buberova
super! drzim ti palce! malokto tak uvazuje!
velmi si vazime takych ludi

buberova
autor
3. aug 2022

@zmrzlinka2021 ďakujem pekne za milé slová 😊

anavixy
3. aug 2022

@buberova ja som na RD, svoju pracu milujem, strasne ma stve, ked mi kolegyne hovoria ako sa to tam velmi pokazilo, hned by som sa vratila a snazila sa to zachranit… svoje dieta ale milujem a nechystam sa vratit skor ako “budem musiet” 🥲 takze uplne ta chapem, niet nad to robit svoju pracu s laskou a snahou, je to vidiet, kto sa snazi a kto tam chodi len odrobit hodiny. No zaroven pre toho snaziveho je to tazke, ked nema podporu…
Niekedy vsak zabudnem, ze som len na RD a stale som zamestnanec 🙊 ako dnes ked som negativne komentovala nezmyselny prispevok na facebookovej stranke mojho zamestnavatela (medzinarodna spolocnost) a o par hodin mi volala nadriadena, ze mam pravdu, ale mam komentar zmazat, lebo vedenie robi cirkus 🙃 tak takych asi radi nemaju 😄

niekapitalizmu
4. aug 2022

@buberova vedieť klamať