Akcia z práce

15. jún 2024

Ahojte,ako by ste zareagovali na to ze ma vas priateľ/manžel akciu z roboty kde si mozu doviesť aj manželky a kde skoro vsetci boli so svojimi polovičkami a ten váš by vam to ani nepovedal a povedal ze idu len cisto z práce?

gribka1
15. jún 2024

No niečo to znamená, ty musíš zistiť čo a podľa toho sa zariadiť. Určite by som to nenechala tak.

euie
15. jún 2024

Nic take, moj kus by to mozno len domotal.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
15. jún 2024

tiez by som sa ho spytala na dovod 🤷‍♀️ ak by mi povedal, ze maju moznost zobrat partnerov ale radsej by siel sam, aby sa mohol venovat kolegom, to by som uplne chapala ale ze mi to ani nepovedal resp. naschval povedal, ze partnerov neberu, tak by ma zaujimal dovod

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronka1996
15. jún 2024

Lebo sa hanbí za teba a myslí si, že keby Ťa jeho kolegovia videli, vysmiali by ho.

mojemenonikto
15. jún 2024

Dôvodov môže byť milión. Ale ak ti ten tvoj vyslovene klamal, že je to len pre kolegov z práce a pritom to bola akcia aj pre polovičky, tak by som spozornel... 😉

sense
15. jún 2024

Spýtala by som sa na dôvod, ale ako prvé by ma. Napadlo ze ma tam nechcel

rozculena
15. jún 2024

a ako si sa o tom dozvedela,keď ti to nepovedal?

autor
15. jún 2024

@rozculena od kamarátky ktora tam bola s jej mužom a pytala sa prečo som neprišla 🙂

autor
15. jún 2024

@veronka1996 toto ma tiez napadlo 😐

rozculena
15. jún 2024

A inde na iné akcie ťa berie?

autor
15. jún 2024

@rozculena nie 🤷🏼‍♀️

tramtada31
15. jún 2024

A nie je za tým nejaká kolegyňa, s ktorou chcel byt, preto tá nevolal? Spytaj sa tej kamaratky, že s kým bol cely vecer.

rozculena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rozculena
15. jún 2024

vy spolu nikam nechodíte? Kino,reštaurácia....

autor
15. jún 2024

@rozculena chodime praveze.,kino reštaurácia ale na taketo akcie kde ma kolegov ma nikdy neberie

petamich
15. jún 2024

skusila si sa manzela spytat? namiesto vymyslania kadeakych scenarov s cudzimi zenami na MK?

autor
15. jún 2024

@tramtada31 oni su prevazne len muzi v práci tak toho sa nebojim ze by tam bola niaka ženská

autor
15. jún 2024

@petamich skusila,nepovedal mi ani slovo 🙂zavrel sa do izby,ofucal a bolo povypravane

plnenapaprika
15. jún 2024

A ako.sa tam.choval? Kamoska aj to povedala?

rozculena
15. jún 2024

ofučal sa? Koľko má rokov? Päť? Moje nervy

autor
15. jún 2024

@plnenapaprika len povedala ze sa bavil ,nic viac .to ma neserie nech sa bavi.mna serie to ze vsetci tam mali zeny a ja ako take tela doma ktore nevedelo ani o tom ze idu baby.bolo mi povedane ze idu cisto len kolegovia 🙃

mojemenonikto
15. jún 2024

Ak sa zavrel do izby a ofučal, tak sorry, má určite konkrétny dôvod, ktorý ti nechce povedať. Nechcem hneď vytvárať konšpiračné teórie, môže to byť nejaká úplná blbosť typu, že nechce miešať súkromný a pracovný život. Ale samozrejme, prichádza do úvahy aj možnosť, že sa tam dvorí nejakej kolegyni (alebo kolegovi) a veľmi by si mu tam nepasovala. Fakt nechápem, prečo ťa tam nezobral, najmä keď musel vedieť, že tam budeš mať kamošku. Čo keby si ho niekedy "náhodou" prepadla v práci, keď niečo budeš potrebovať? 😉

portret7
16. jún 2024

Nechaj ho, raz ti to vysvetli…moze byt za tym x-dovodov.
Uvediem svoj pripad - tiez mame akcie z prace, kde mozu prist aj polovicky - ja sa s tym ale vpvobec nestotoznujem, do prace chodim pracovat, nie hladat rodinnych priatelov…v praci mame dobry kolektiv, vieme sa aj zabavit… ale tahat rodinu do pracovneho kolektivu je pre mna neprijemne - a anie, nehanbim sa za svoju rodinu - len striktne udrziavam pomyselne ciary profesionality a tak trocha sa chranim a aj svoju rodinu - pri orvom velkom prusere malokedy zostanu z kolegov stale aj priatelia. Som kamaratska, ale svoje problemy a rodinne zalezitosti nikomu v praci na nos nevesiam, a popravde, neznasam, ked niekto vesia tie svoje na moj nos - samozrejme vypocujem, lebo chcem byt slusna.

pralinka25
16. jún 2024

@portret7 tento postoj je v poriadku a sama taky mam. praca je praca - sukromie sukromie. mam v praci dobre vztahy ale odtial potial. ale zas doma normalne poviem mame akciu taku a taku, nezatajujem fakt ze moze prist aj manzel a ja spravidla na akcie ani nechodim. nikdy by som muzovi nezatajila ze moze ist so mnou. normalne sa doma bavime o praci o situacii v praci a tak. to ze jej to zatajil a ofucal sa je divne nech ma dovod akykolvek.

kaktusik007
16. jún 2024

mne toto robil manzel tiez... ze zatajoval akcie... dopadlo to tak, ze sa zenil jeho kamarat a aj to sa mi snazil zatajit... vraj musi ist mame pomoct s kosenim - a drb, on bol na svadbe. A rovnako sa ofucal, ako ten tvoj... Akurat teda ten moj je uz cez desat rokov ex.

mojemenonikto
16. jún 2024

@pralinka25 Presne. A navyše tam má Autorka kamošku, ktorá je zjavne partnerkou/manželkou niektorého jeho kolegu. Nevidím dôvod, prečo by som tam ženu nezobral, resp. nevidím dôvod, ktorý by som žene nechcel povedať, iba keby som ofukoval nejakú kolegyňu... 😉

pralinka25
16. jún 2024

@mojemenonikto no ved toto. tiez to tak vidim.

pralinka25
16. jún 2024

@kaktusik007 a aj si sa niekedy dozvedela preco to robil? inak pekny kus ...