Aká práca s bakalárom sociálna pedagogika?

18. máj 2024

Popravde som zmätená s tých vyhlášok, k akej práci treba ešte čo dorobiť. Ci ročné doplňujúce pedagogické štúdium na VŠ alebo čo. Ďalej študovať na Mgr. nejdem. Aké mam možnosti lebo mam pocit, že Bc. soc pedagogika mi nestačí na nič. Išla by som kamkoľvek do školstva, do škôlky, na ZŠ, na špeciálnu školu ako asistent... Viete niekto poradiť?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmoonna
18. máj 2024

Ja mám soc. pedagogiku Bc. Dorobila som si DPS na vychovávateľa a potom aj DPS na pedag. asistenta

kacena4
18. máj 2024

s tymto mozes robit napr. asistentku inak si musis dorobit nejaku skolu podla toho co chces robit, za mna je lepsie dorobit si VS nakolko sa ti v skolstve zvysi plat tabulkovo a vystudujes svoj odbor (ci uz vychovavatestvo, ucitelstvo)

autor
19. máj 2024

@mmoonna a kde si si dorabala?

mmoonna
19. máj 2024

V Banskej Bystrici

autor
19. máj 2024

@mmoonna teraz som trochu zmätena lebo som sa dočítala niečo iné. Skopírujem to sem...

DOPLŇUJÚCE PEDAGOGICKÉ ŠTÚDIUM NIE JE URČENÉ:
-
pre absolventov a  absolventky
bakalárskeho štúdia, ktorí nie sú
študentmi a  študentkami magisterského štúdia, keďže pre získanie pedagogickej spôsobilosti je podmienkou minimálne dosiahnutie II. stupňa štúdia (magisterské štúdium).

mmoonna
19. máj 2024

Tak to potom neviem,lebo ja som asistenta končila vlani a vychovávateľa predvlani a mám bc. Tam bola podmienka mať aspoň bc. Skús si tam zavolať

bubinkaaa
30. jún 2024

@kacena4
@mmoonna chcem sa opýtať,ak budem mať ukonč. Bc. soc.pedagogiku ,môžem si potom dorobiť nejaký predmet (napr.SjL,NJ)a učiť potom na Zš ??

mmoonna
30. jún 2024

@bubinkaaa nie. Musíš mať štátnicu z daného predmetu VS II. stupňa a potom si prípadne dorobiť pedag. minimum

kacena4
30. jún 2024

@bubinkaaa ako myslis dorobit vsak si ho normalne spravis ucitelstvo daneho predmetu