Agentúra Areon

ninulika
3. júl 2023

Zdravím, chystám sa na brigádu do Nemecka cez spoločnosť AREON, avšak neviem či tam mám ísť, keďže som nenašla žiadne recenzie a mám obavy. Nemáte náhodou vy skúsenosti s touto spoločnosťou?
Ďakujem

malychrobak
6. júl 2023

Aj mňa by to zaujímalo, ak má niekto skúsenosť.

peterspoko
30. júl 2023

@ninulika neodporúčam je to veľmi neseriózna agentúra keď sa nemýlim čo sa týka jednania s ľuďmi problémy boli na pracovisku s ubytovaním atď je to v podstate edymax ja som bol v Bardejove edymax podpísať zmluvu a tam na papieri bol areon zamestnávateľ

alfonz24
3. aug 2023

@ninulika ja tiež idem v nemecku už v sobotu cez areon ty kedy ideš ? 🙂

karlosss18
20. nov 2023

Tuhle recenzi na Areon jsem psal já, rozvěsil všude možně po netu. NEDOPORUČUJI jít pracovat do Německa s Areonem:

Jako svou první zkušenost v Německu děs a hrůza. Pracoval jsem v Laichingenu, v Husqvarně, v polovině srpna 23'. Po příjezdu jsem se dozvěděl, že mám platit z příští výplaty 200,-€ za řidičák na NZV, což mi nebylo předem řečeno (skrytý poplatek). To byla první podpásovka. Další byla v tom, že bylo málo práce a propouštěli nás dřív i o několik hodin, navíc bez náhrady mzdy, takže si člověk moc nevydělal. Bydlení bylo dobré, až na nedostatky se mi začalo v Laichingenu líbit. Zrušili mi to až 2 spolubydlící, které bych označil za "slovenské agresory", protože nejspíše přijeli do Německa se svými problémy, aby dělali špatně druhým. Klasická hádka naštěstí bez fyzického napadení, ale řešení sporů ze strany dotyčných agresorů moc nešlo. Bohužel, takové věci se dějí a já bych to hodil za hlavu, jenomže koordinátorka od agentury se postavila na jejich stranu a já jsem byl označen za vyvolávače konfliktu. Nakonec jsem byl po necelých 2 týdnech ukončen a musím říct za sebe, že rozhodně nespravedlivě. Chtěl jsem celou situaci uklidnit a nabídnout řešení (mé přestěhování), ale koordinátorka si stála arogantně na svém. Po dost rozmrzelém příjezdu zpět do ČR mi přišlo na účet kolem 100,-€ za cca 12 dní práce!!!WTF!!! Kromě stržení peněz za bydlení mi bylo strženo i za boty(?!!), řidičák a další poplatky, které mi paní Slivenská už nedokázala objasnit. Takže podvod a krádež na mou osobu, to vše pod taktovkou agentury Areon, bývalý Edymax, který měl za sebou několik soudních sporů se svými klienty!!! Silně NEDOPORUČUJI tuto agenturu, budete akorát zklamaní, radši se naučte pořádně německy a potom jděte pracovat do Německa na vlastní pěst.😉

Jo a BTW...do dneška jsem od agentury neobdržel evidenční list důchodového pojištění. Takže Bůh ví, jestli za mě skutečně odvedli daně!!! Jestli ne, bude tedy celá tato věc mít ještě dohru, to se můžou těšit...

reptile123
14. feb 2024

Tak veru tak, moja skúsenosť je veľmi vyčerpavajúca, preto ju na úvod zhrniem do jednej vety. NIkdy neprecujte cez túto agenturu!!!! Je to agentúra, ktorá doslova kašle na zamestnanca, neposielaju vyplatne pásky, ked som mal úraz vo firme nie mojou vinou podotýkam tak mi neposkytli žiadnu podporu dokonca mi zablokovali moje telefonne číslo. Jedná sa o človeka ktorý sa volá Záhalka a pracoval na projekte v SODECIA firma. Je to absolutny amatér, ktorý len vrieskal po ľudoch. Sľubene pracovné podmienky sa ani zdaleka nepodobajú realite. A vždy to stojí len na jednom človeku ta agentúra, nemajú žiadnych zamestnancov sú to sračky. Nič viac k tomu nemôžem napísať, iba že sú chudáci.

richard222
12. apr 2024

Zdravím, ma tu niekto nejakú skúsenosť s agentúrou areon ?? Mám nastúpiť do práce v Nemecku cez agentúru areon a mám obavy za každú odpoveď ďakujem.

karlosss18
12. apr 2024

@richard222 Radím ti, abys to raději nedělal. Vím, odhodlání a vidina vydělaných peněz je silnější, ale nakonec budeš z toho zklamanej jako já. Radši se nauč pořádně německy a pak si hledej práci v Německu sám za sebe, ne přes agenturu.😉