Adaptačné obdobie u učiteľky v škôlke

3. máj 2021

Dievčatá koľko trvá adaptacne u novonastupenej učiteľky?viete mi prosím napísať ako vyzeralo, keď ste nastúpili do škôlky bez vzdelania s tým, že si idete robiť školu?Pracovali ste samé, s kolegyňou, ktorá vykonávala dohľad?dakujem

dominika1994
3. máj 2021

Ahoj, u mňa pol roka trvalo adaptačné

autor
3. máj 2021

@dominika1994 ďakujem a bola si na každej smene s niekým?mala si už školu či robila si si popri práci?dostala som fajn ponuku a mám obavy či mi nedajú 23 deti a človeče poraď si sám😭

ava11
3. máj 2021

Ja som teraz v adaptacnom, ale skolu uz mam hotovu. Trvat mi bude nejake 4 mesiace tusim, tak nejak. Deti mam 20 a som s nimi sama, nepotrebujem ziadny dozor.

rakywanda
3. máj 2021

Adaptacne sa robí až po škole. U mňa trvalo 6 mesiacov. Prišla som a hodili ma do vody, 24 detí a poraď si ako vieš. Kolegyňa na triede mi len povedala aké majú pravidlá, režim, časy jedla.... Edukačnú činnosť som robila sama, robila som si ich pripravu a odovzdavala ich uvadzajucej učiteľke.

dominika1994
7. máj 2021

Sama som bola na deti a školu si robím

dvnz
22. máj 2021

Ahojte ja sa pripájam, tiež začínam školu v septembri a hľadám si prácu ako pani učiteľka v materskej škole ..tak dúfam, že to adaptačné bude plné pomoci 🙂